ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 02
کد خبر: ۱۱۰۷۹۴
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
صبح امروز جمعی از بازنشستگان فرهنگی مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.
تدبیر24»معلمانی که سال گذشته بازنشسته شده‌اند، هنوز پاداش پایان خدمت خود را دریافت نکرده‌اند. جمعی از این معلمان، صبح امروز (بیست و هشتم خرداد) در اعتراض به این تاخیر، مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.

خواسته تجمع‌کنندگان، تامین منابع مالی و پرداخت پاداش پایان خدمت در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

حاضران در تجمع با امضای طوماری از وزارت آموزش و پرورش درخواست کردند که باتوجه به پایین آمدن ارزش پول، معوقات آنها را تا بیش از این کم‌ارزش نشده، پرداخت نماید.

یکی از حاضران در تجمع می‌گوید: بیش از نه ماه است که بازنشسته شده‌ام؛ اگر همان زمان پاداش پایان خدمت من پرداخت می‌شد، می‌توانستم یک سقف برای خانواده‌ام فراهم کنم، اما حالا با این گرانی و کم‌ارزش شدن پول، قدرت خریدِ پاداش من بسیار پایین آمده و نمی‌توان با این پول سرمایه‌گذاری کنم یا خانه‌دار شوم.

این بازنشستگان می‌گویند: پیش از این نیز بارها در اعتراض به تاخیر در پرداخت معوقات مزدی تجمع کردیم اما صدای ما را نشنیدند، امیدواریم این بار مسئولان به خواسته‌های ما توجه کنند.

پیش از این وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد به دلیل کمبود بودجه، پاداش پایان خدمت بازنشستگان در سال 1396 پرداخت نشده‌ است و هر زمان نقدینگی فراهم شود، این معوقات پرداخت خواهد شد.

32

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها