بشار اسد و آینده‌ سوریه دستمالی

بشار اسد و آینده‌ سوریه

روز جمعه در ژنو، نخستین نشست پنج روزه کمیته‌ تدوین قانون اساسی سوریه به پایان رسید.
عادلانه‌سازی یارانه بنزین ربیعی

عادلانه‌سازی یارانه بنزین

دولت پس از بررسی کارشناسی به این نتیجه رسید که بهترین راهکار، سهمیه‌بندی بنزین برای هر خودرو و افزایش قیمت بنزین غیرسهمیه‌ای به 3 هزار تومان است.
سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 19
کد خبر: ۱۱۰۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷
وزیر جهاد کشاورزی:
وزیر جهاد کشاورزی با بیان این‌که مردم خوزستان در بحث ریزگردها باید صبور باشند، گفت: ده‌ها سال تخریب انجام گرفته است و باید چندین سال صبر کرد تا بتوان آرام آرام پوشش گیاهی را افزایش داد.
تدبیر24»محمود حجتی در مراسم کلنگ زنی طرح انتقال آب بین حوضه‌ای از رودخانه کارون به رودخانه جراحی که امروز 28 خردادماه در جنوب شرق اهواز انجام شد، اظهار کرد: از مردم صبور منطقه شادگان که با مشکل کم آبی و بی آبی مواجه شده‌اند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: از پیگیری‌های نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلاتی که سال‌هاست گریبان استان خوزستان را گرفته است تشکر می‌کنم.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: همچنین در ارتباط با مسایل مربوط به شن‌های روان، ریزگردها و مالچ پاشی که در طول یکی دو سال اخیر انجام گرفته است از استاندار خوزستان تشکر می‌کنم.

حجتی بیان کرد: مردم خوزستان در بحث ریزگردها باید صبور باشند زیرا ده‌ها سال تخریب انجام گرفته است و باید چندین سال صبر کرد تا بتوان آرام آرام پوشش گیاهی را افزایش داد.

وی گفت: برای بحث ریزگردها آنچه که منشا داخلی دارد را امیدواریم حل کنیم و آنچه را نیز که منشا خارجی است از طریق دیپلماتیک و هماهنگی با کشورهای همسایه دنبال کنیم.

وزیر جهاد کشاورزی در خصوص طرح انتقال آب بین حوضه‌ای از کارون به جراحی اظهار کرد: امیدواریم این کار که مقدمات آن به خوبی فراهم شده است، هرچه سریعتر به سرانجام برسد تا بتوانیم آب را هم در کانون ریزگردها وارد کنیم و هم به نخیلات شادگان برسانیم.

حجتی تصریح کرد: امیدواریم بخشی از مشکلاتی را که در کشور با آن رو به رو هستیم با باران الهی و بخش دیگر نیز با همکاری همه مردم و مسئولان حل شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها