ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 01
کد خبر: ۱۱۰۸۴۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
بازیگر سریال “نرگس” گفت: من کاری به درست و غلط بودن حاشیه‌های عمدی که برخی بازیگران برای خود ایجاد می‌کنند ندارم، اما به عینه دیده ام که در بسیاری از دفاتر سینمایی بازیگران بر اساس میزان فالوور‌های صفحه مجازی خود انتخاب می‌شوند.

تدبیر24»شهرزاد عبدالمجید بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فاصله گرفتن و کم کاری در عرصه بازیگری گفت: من چند وقتی است که ترجیح می‌دهم کمتر کار کنم. پیشنهادات همیشه و همواره وجود دارد، اما دوست ندارم در آن‌ها بازی کنم، زیرا اکثر کار‌ها هجو و بی ارزش شده اند.

وی درباره غیبت خود در عرصه سینما افزود: واقعیت امر من همیشه به سینما فکر می‌کنم و بازی در این مدیوم را دوست دارم، اما وقتی باندبازی‌های موجود در سینما از بین برود می‌توانم به این عرصه بیایم. بعضی می‌گویند به باندبازی در سینما معتقدند، اما من به این مقوله ایمان دارم و معتقدم باندبازی سینما را نابود کرده است.

www.dustaan.com شهرزاد عبدالمجیدر: باندربازی مرا از بازیگری دور کرد +تصاویر

بازیگر سریال "نرگس” با اشاره به تجربه شخصی خود از باندبازی در سینما اضافه کرد: بار‌ها و بار‌ها از نزدیک باندبازی در سینما را تجربه کرده ام. بار‌ها شده که قرارداد سینمایی امضاء کرده ام و بعداً متوجه شدم که به جای من بازیگر دیگری را که رابطه داشته قرار داده اند.

وی با تاکید بر حاشیه سازی عمدی برخی بازیگران اضافه کرد: من کاری به درست و غلط بودن حاشیه‌های عمدی که برخی بازیگران برای خود ایجاد می‌کنند ندارم، اما به عینه دیده ام که در بسیاری از دفاتر سینمایی بازیگران بر اساس میزان فالوور‌های صفحه مجازی خود انتخاب می‌شوند و اصلاً کسی کاری ندارد که آیا این فرد توانایی بازی دارد یا نه. در صورتی که بسیاری از فالوور‌های این بازیگران هم غیر واقعی است.

بازیگر فیلم "چهل” خرید و فروش نقش را ویرانگر دانست و اذعان کرد: تا وقتی به راحتی نقش می‌خرند و می‌فروشند، تا وقتی که بازیگران خودشان به خودشان رحم نمی‌کنند نمی‌توان امیدی به سینما داشت. من بار‌ها پیشنهاد خرید نقش داشتم و اگر اسپانسر بود خیلی از نقش‌های مهم را بازی می‌کردم، اما ترجیح می‌دهم اگر کسی سراغ من می‌آید به خاطر هنرم بوده و سابقه بازیگری ام برایش مهم باشد.

وی ملاک انتخاب بازیگران را نادرست خواند و ادامه داد: متاسفانه این روز‌ها ملاک انتخاب بازیگران به بیراهه رفته و بازیگران براساس ملاک‌های هنری انتخاب نمی‌شوند. به عنوان مثال همچنان سی درصد از ملاک‌های اصلی انتخاب بازیگر زیبایی است که از نظر من همه چیز نیست. زیرا ما بسیاری بازیگران بزرگ را در سینما داریم که زیبایی چندانی ندارند.

www.dustaan.com شهرزاد عبدالمجیدر: باندربازی مرا از بازیگری دور کرد +تصاویر


عبدالمجید با اشاره به انجام عمل زیبایی در برخی بازیگران خاطرنشان کرد: عمل زیبایی را همه جای جهان انجام می‌دهند و اعتقاد دارم این عمل تاثیری در بازی بازیگر ندارد، اما وقتی تنها ملاک انتخاب بازیگر زیبایی باشد باید برای آن بازیگر و آن سینما تاسف خورد. برخی می‌خواهند با آوردن بازیگران زیبا و دریافت پول از آن‌ها جیب خود را پر پول کنند و به هنر اهمیتی نمی‌دهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها