تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 18
کد خبر: ۱۱۰۸۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
نماینده مردم سپیدان در مجلس،گفت: وحدت، همدلی و تصمیم امور بر مبنای عقلانیت در مجموعه قوای سه گانه حول محور توصیه‌های مقام معظم رهبری در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
تدبیر24»علاءالدین خادم در نشست علنی امروز (سه شنبه، 29 خرداد) مجلس شورای اسلامی با درود وسلام بر ارواح طبیه شهدا و یاد خاطره گرانقدر امام شهدا  امام راحل و آرزوی توفیق عزت و سربلندی برای مقام معظم رهبری در نطق میان دستور خود،گفت: در شرایط کنونی که هجمه ناجوانمردانه استکبار جهانی و آمریکای جنایتکاربه بهانه خروج از برجام و اعمال تحریم‌ها به منظور ضربه زدن و آسیب‌رسانی به اقتصاد و معیشت مردم و ایجاد نارضایتی و در نهایت ضربه به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد چالش های اجتماعی مطرح است لازم میدانم مواردی  را به استحضار برسانم؛ وحدت، همدلی و تصمیم امور بر مبنای عقلانیت در مجموعه قوای سه گانه حول محور توصیه‌های مقام معظم  رهبری و جدیت در حل مشکلات جامعه خصوصا مشکلات اقتصادی و معیشت مردم و رسیدگی عاجل به این مهم و جلوگیری از تصمیم‌های چند صدایی و سلیقه‌ای مثل مسائل ارزی  رایادآور می شوم در غیر اینصورت اگر دچار غفلت شویم گناه نابخشودنی را مرتکب شدیم.

 نماینده مردم سپیدان  در  مجلس شورای  اسلامی  تصریح کرد:ستایش می‌کنم پایداری وحضور در صحنه مردم عزیز وانقلابی ایران اسلامی و خصوصا مردم شریف همیشه در صحنه سپیدان  که در همه شرایط  در مسیر انقلاب از ارزشها و خون شهدا وحفظ نظام دفاع نموده وخواهند نمود بنابراین باید در برابرعزمت  مردم سر تعظیم  فرود آورد.

وی افزود: نباید نسبت به وضع موجود و مسائل اجتماعی خصوصا اوضاع اقتصادی فضای ناامیدی و یاس را به جامعه تزریق کرده و مردم را از توانمندی، پایداری و همت خود و پشتوانه معنوی  مایوس کرد اما این واقعیت را بدانیم که تحمل شرایط پیش آمده در ساماندهی امور معیشتی  و اقتصادی مردم که در مواردی ناشی از سوء تدبیر،ناهماهنگی مدیریتی و غفلت از اجرای برنامه‌های درست و قوانین متقن می‌باشد،انکار ناپذیر است.

وی با انتقاد از عملی نشدن بخش‌هایی از قانون برنامه ششم توسعه گفت: با گذشت دو سال از تصویب این قانون هنوز آثار عملی قانون برنامه ششم در اجرای برخی از بخش‌ها مشهود نیست و نیازمند تامل و تدبیر دولت و مجلس است.

نماینده مردم سپیدان در مجلس با بیان این‌که آموزش و پرورش یکی از ارکان‌ اساسی هر جامعه‌ای است افزود: هر تصمیمی در مورد آن می تواند در تغییر سرنوشت کشور موثر واقع شود، توسعه پایدار و کیفیت بخشی به جامعه ناشی از نگاه واقع بینانه به آموزش و پرورش است.

خادم افزود: فرهنگیان اعم از شاغل و بازنشسته آگاه‌ترین و دلسوزترین اقشاری هستند که همواره در نظام جمهوری اسلامی نقش کلیدی داشته‌اند، اگر به مطالبات آنان توجه نشود عواقب خوبی نخواهد داشت. دولت و مجلس مکلف به پیگیری مطالبات و رفع مشکل هستند.

وی ادامه داد: در این شرایط رفتارها و عدم تصمیم‌گیری‌های به موقع و رها کردن امور به مرور زمان کاری پر خطر است، وزیر آموزش و پرورش باید به جد مسائل استان‌ها را رصد کرده و به گفتار و مطالبات فرهنگیان در تصمیمات توجه خاصی کند و در حل مشکلات آنان کوشا باشد تا شاهد برخورد با سرنوشت مردم در فضای تعلیم و تربیت به گونهای که نابسامانی فضای مجازی خود سبب نگرانی ها  را در  افکارعمومی  بوجود آورده  و خود میدانیم که رسیدگی  به این گونه امور امکان پذیر است و باید به دور از  جنجال اجتماعی وسیاسی  انجام شود.

 خادم  افزود: تقریبا امسال تمامی  نهاده‌ها افزایش قیمت داشته‌اند اما محصول گندم افزایشی نداشته و اگر به طور میانگین یک کشاورز سالانه ۱۰ میلیون در آمد داشته باشد آسیب پذیر شده و این آسیب هم در خودکفایی و مسائل کشاورزی است.

 عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس  یادآورشد: برای حمایت از تولید و تولید کننده و رسیدن به خودکفایی گندم ، وزارت کشاورزی، کمیسیون کشاورزی مجلس و سازمان برنامه وبودجه مکلف به پیگیری و تامین مابه التفاوت گندم است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها