پس از امضا؛ حمايت مشروط عباس عبدي

پس از امضا؛ حمايت مشروط

توافق راهبردي ايران و چين امضا شد. البته مجلس موجود ايران در عمل فاقد جايگاهي است كه در اين باره ورود كند و اطلاعات مفيدي را در اختيار افكار عمومي قرار دهد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
همكاري ايران و چين مهرداد پشنگ‌پور

همكاري ايران و چين

امضا و اعلام برنامه جامع همكاري ايران و چين موج گسترده‌اي از اعترض‌هاي مردمي را به وجود آورد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 11
کد خبر: ۱۱۰۹۷۶
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
سید مصطفی هاشمی طبا :
رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت اطلاحات با اشاره به اینکه امیدواریم تیم ملی ایران نتیجه خوب بگیرد گفت: حال که روزبه چشمی مصدوم شده است ما کمبود نبودن سید جلال حسینی را حس خواهیم کرد.
تدبیر24»مهندس سید مصطفی هاشمی طبا، رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت اطلاحات درگفت و گو با «خط اعتدال» با توجه به تحلیل خود از دیدار تیم ملی ایران با تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت: ما منتظر هستتیم ببنیم نتیجه چی می شود.
وی در ادامه افزود: تحلیل بنده این است تیم اسپانیا به غیر از مشخصات ویژه ای که دارند دارای دیوار دفاعی قد بلند گلزن هستند و احتمالا ما کمبود بازیکن سید جلال حسینی را در این بازی حس خواهیم کرد.
به نظرمن در حال حاضر، روزبه چشمی که عضو تیم ملی فوتبال ایران می باشد اما یک مصدومیت، او را از ترکیب خارج کرد و ما قطعا کمبود سید جلال حسینی را در بازی پیش رو با اسپانیا حس خواهیم کرد ولی امیدوار هستیم که بچه های تیم ملی ایران نتیجه بگیرند.
رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت اطلاحات در پاسخ به اینکه برد تیم ملی چه تاثیری در غرور ملی ایرانیان گذاشته است؟ اظهار داشت: همیشه مقاطع ورزشی شادی آفرین و ایجاد کننده همبستگی اند ولی باید بگویم همگی اینها مقطعی و زود گذر است، باید با توسعه و تلاش بهتر در زمینه های مختلف جزء بهترینها دنیا در همه حوزه ها باشیم آن موقع است که غرور ملی مان جواب خواهد داد.
وی با توجه به صدر نشینی ایران و صعود به مرحله بعد«خط اعتدال » گفت: دو بازی سخت در پیش داریم اگر بتوانیم دو امتیاز ازاین دو بازی بگیریم احتمالا صعود می کنیم. امیدواریم که اتفاقات خوب در پیش داشته باشیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها