گفتاردرمانی پاسخگوی مشکلات نیست احمدی

گفتاردرمانی پاسخگوی مشکلات نیست

یکی از معضلات کشور عدم پاسخگویی مناسب مسئولان به مردم و رسانه‌هاست. بسیار شاهد این اتفاق بوده‌ایم که تا شخصی مسئولیتی می‌پذیرد و دارای یک جایگاه حقوقی می‌شود دیگر خود را در مقام پاسخگویی نمی‌بیند و از این مهم پرهیز می‌کند!
اصلاحات رنگ محافظه‌کاری نگیرد درایتی

اصلاحات رنگ محافظه‌کاری نگیرد

اگر سال 76 را آغاز کار اصلاحات بدانیم مسلما فراز و نشیب‌ها، موضع‌گیری‌ها و جایگاه‌های متعددی را تجربه کرده‌ایم و به عبارت دیگر الان اصلاحات در مقطعی قرار دارد که از حالت بلوغ به وضعیت خاص می‌رسد که باید به طور طبیعی خودش را با شرایط کشور منطبق کند.
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 18
کد خبر: ۱۱۰۹۷۶
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
سید مصطفی هاشمی طبا :
رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت اطلاحات با اشاره به اینکه امیدواریم تیم ملی ایران نتیجه خوب بگیرد گفت: حال که روزبه چشمی مصدوم شده است ما کمبود نبودن سید جلال حسینی را حس خواهیم کرد.
تدبیر24»مهندس سید مصطفی هاشمی طبا، رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت اطلاحات درگفت و گو با «خط اعتدال» با توجه به تحلیل خود از دیدار تیم ملی ایران با تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت: ما منتظر هستتیم ببنیم نتیجه چی می شود.
وی در ادامه افزود: تحلیل بنده این است تیم اسپانیا به غیر از مشخصات ویژه ای که دارند دارای دیوار دفاعی قد بلند گلزن هستند و احتمالا ما کمبود بازیکن سید جلال حسینی را در این بازی حس خواهیم کرد.
به نظرمن در حال حاضر، روزبه چشمی که عضو تیم ملی فوتبال ایران می باشد اما یک مصدومیت، او را از ترکیب خارج کرد و ما قطعا کمبود سید جلال حسینی را در بازی پیش رو با اسپانیا حس خواهیم کرد ولی امیدوار هستیم که بچه های تیم ملی ایران نتیجه بگیرند.
رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت اطلاحات در پاسخ به اینکه برد تیم ملی چه تاثیری در غرور ملی ایرانیان گذاشته است؟ اظهار داشت: همیشه مقاطع ورزشی شادی آفرین و ایجاد کننده همبستگی اند ولی باید بگویم همگی اینها مقطعی و زود گذر است، باید با توسعه و تلاش بهتر در زمینه های مختلف جزء بهترینها دنیا در همه حوزه ها باشیم آن موقع است که غرور ملی مان جواب خواهد داد.
وی با توجه به صدر نشینی ایران و صعود به مرحله بعد«خط اعتدال » گفت: دو بازی سخت در پیش داریم اگر بتوانیم دو امتیاز ازاین دو بازی بگیریم احتمالا صعود می کنیم. امیدواریم که اتفاقات خوب در پیش داشته باشیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها