ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 14
کد خبر: ۱۱۱۰۳۰
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس گفت: مجلس باید در زمینه پرداخت مجدد حق عائله‌مندی به معلمان زن مجرد ورود و شرایط را برای دریافت مجدد آن فراهم کند.
تدبیر24»محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به قطع پرداخت حق عائله‌مندی به معلمان زن مجرد گفت: باید این نکته را موردتوجه قرار داد که معلمان زن مجرد نیز حق و حقوقی دارند و نباید به صورت ناگهانی، حق عائله‌مندی که به آنها پرداخت می‌شده، به یک‌باره قطع شود.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی افزود: نباید بدون هیچ مطالعه‌ای و بدون انجام تحقیقات در این خصوص و به صورت احساسی تصمیم‌گیری کرده و حق معلمان زن مجرد را به آنها پرداخت نکنیم زیرا بر همان مقدار حق عائله‌مندی نیز برنامه‌ریزی کرده‌اند ولی حذف ناگهانی آن بسیاری از آنها را دچار مشکل کرده‌است.

عضو کمیسیون اَموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: مجلس باید در این زمینه ورود کند و شرایط را برای پرداخت مجدد حق عائله‌مندی به معلمان زن مجرد فراهم کند و اگر نیاز باشد با دستگاه‌های مربوطه برای از سرگیری پرداخت آن وارد مذاکره شود تا فرهنگیان عزیز با توجه به شرایط بداقتصادی، به حق خود برسند.

رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:  وزارت آموزش و پرورش نیز باید از تمام تلاش خود برای برطرف کردن نیازهای معلمان استفاده کند و این مشکل را به هر نحوی که شده مرتفع سازد.
برچسب ها: تدبیر24 ، فرهنگیان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها