گفتاردرمانی پاسخگوی مشکلات نیست احمدی

گفتاردرمانی پاسخگوی مشکلات نیست

یکی از معضلات کشور عدم پاسخگویی مناسب مسئولان به مردم و رسانه‌هاست. بسیار شاهد این اتفاق بوده‌ایم که تا شخصی مسئولیتی می‌پذیرد و دارای یک جایگاه حقوقی می‌شود دیگر خود را در مقام پاسخگویی نمی‌بیند و از این مهم پرهیز می‌کند!
اصلاحات رنگ محافظه‌کاری نگیرد درایتی

اصلاحات رنگ محافظه‌کاری نگیرد

اگر سال 76 را آغاز کار اصلاحات بدانیم مسلما فراز و نشیب‌ها، موضع‌گیری‌ها و جایگاه‌های متعددی را تجربه کرده‌ایم و به عبارت دیگر الان اصلاحات در مقطعی قرار دارد که از حالت بلوغ به وضعیت خاص می‌رسد که باید به طور طبیعی خودش را با شرایط کشور منطبق کند.
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 18
کد خبر: ۱۱۱۰۴۷
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
کارشناس مسئول برنامه ‌ریزی گروه‌های آموزشی دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: تلاش داریم از آزمون های کتبی خارج و به سمت و سوی آزمون های عملکرد حرفه ای معلمان پیش برویم.
تدبیر24»اشرف السادات فاطمی ظهر شنبه در سومین گردهمایی کشوری سرگروه های آموزش درس فرهنگ و هنر، اظهار کرد: گردهمایی سرگروه های درس فرهنگ و هنر برای سومین بار در استان خراسان جنوبی برای سه روز در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این گردهمایی هماهنگی سرگروه های فرهنگ و هنر کشوری برای یک سال آینده است، افزود: سرگروه ها در این گردهمایی باید برنامه ها و فعالیت های خود را با یکدیگر هماهنگ کنند.

کارشناس مسئول برنامه‌ ریزی گروه‌های آموزشی دوره اول متوسط وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه نقش سرگروه ها هدایت گری معلم ها است، گفت: امسال به صورت ویژه تمرکز خود را بر سنجش و ارزش یابی عملکردی قرار داده ایم.

وی با بیان اینکه باید به سمت و سوی ارزش یابی عملکردی معلم ها حرکت کنیم، عنوان کرد: تلاش داریم از آزمون های کتبی خارج و به سمت و سوی آزمون های عملکردی پیش برویم.

فاطمی با اشاره به اینکه طی گردهمایی سه روزه سرگروه ها کارگاه های آموزشی مختلفی در بحث ارزشیابی عملکردها برگزار خواهد شد، بیان کرد: سنجش و مهارت دانش آموزان در دستور کار سرگروه ها قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه پس از برگزاری کارگروه های آموزشی، سرگروه ها معلمان درس فرهنگ و هنر را در استان های خود آموزش خواهند داد، اظهار داشت: نظارت بر عملکرد حرفه ای معلم ها نیز از دیگر اهداف و اقدامات این گردهمایی است.

کارشناس مسئول برنامه ‌ریزی گروه‌های آموزشی دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حضور در کنار معلم و دستگیری از معلم توسط سرگروه ها جو اعتمادی بین سرگروه و معلم ایجاد می کند که این مهم به ارتقای سطح آموزش معلم کمک شایانی می کند، افزود: توانمند سازی و رشد حرفه ای معلمان از اهداف اصلی برگزاری کارگاه های آموزشی برای سرگروه ها است.

وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی علی رغم تمام محدودیت ها و مشکلات مالی بهترین میزبانی را داشته است، گفت: خوشبختانه طی سه سال گذشته تمامی برنامه ها به صورت مطلوب پیش رفته و نتایج بسیار خوبی داشته است.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها