کد خبر: ۱۱۱۰۴۷
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
کارشناس مسئول برنامه ‌ریزی گروه‌های آموزشی دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: تلاش داریم از آزمون های کتبی خارج و به سمت و سوی آزمون های عملکرد حرفه ای معلمان پیش برویم.
تدبیر24»اشرف السادات فاطمی ظهر شنبه در سومین گردهمایی کشوری سرگروه های آموزش درس فرهنگ و هنر، اظهار کرد: گردهمایی سرگروه های درس فرهنگ و هنر برای سومین بار در استان خراسان جنوبی برای سه روز در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این گردهمایی هماهنگی سرگروه های فرهنگ و هنر کشوری برای یک سال آینده است، افزود: سرگروه ها در این گردهمایی باید برنامه ها و فعالیت های خود را با یکدیگر هماهنگ کنند.

کارشناس مسئول برنامه‌ ریزی گروه‌های آموزشی دوره اول متوسط وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه نقش سرگروه ها هدایت گری معلم ها است، گفت: امسال به صورت ویژه تمرکز خود را بر سنجش و ارزش یابی عملکردی قرار داده ایم.

وی با بیان اینکه باید به سمت و سوی ارزش یابی عملکردی معلم ها حرکت کنیم، عنوان کرد: تلاش داریم از آزمون های کتبی خارج و به سمت و سوی آزمون های عملکردی پیش برویم.

فاطمی با اشاره به اینکه طی گردهمایی سه روزه سرگروه ها کارگاه های آموزشی مختلفی در بحث ارزشیابی عملکردها برگزار خواهد شد، بیان کرد: سنجش و مهارت دانش آموزان در دستور کار سرگروه ها قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه پس از برگزاری کارگروه های آموزشی، سرگروه ها معلمان درس فرهنگ و هنر را در استان های خود آموزش خواهند داد، اظهار داشت: نظارت بر عملکرد حرفه ای معلم ها نیز از دیگر اهداف و اقدامات این گردهمایی است.

کارشناس مسئول برنامه ‌ریزی گروه‌های آموزشی دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حضور در کنار معلم و دستگیری از معلم توسط سرگروه ها جو اعتمادی بین سرگروه و معلم ایجاد می کند که این مهم به ارتقای سطح آموزش معلم کمک شایانی می کند، افزود: توانمند سازی و رشد حرفه ای معلمان از اهداف اصلی برگزاری کارگاه های آموزشی برای سرگروه ها است.

وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی علی رغم تمام محدودیت ها و مشکلات مالی بهترین میزبانی را داشته است، گفت: خوشبختانه طی سه سال گذشته تمامی برنامه ها به صورت مطلوب پیش رفته و نتایج بسیار خوبی داشته است.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها