تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۱۱۲۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه وضعیت کمبود نیروی انسانی را در تهران نگران‌کننده می‌دانیم، گفت: برای استقرار پایه دوازدهم به ۱۵۰۰ دبیر نیاز داریم.

تدبیر24»عباسعلی باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش تهران اظهار کرد: وضعیت نیروی انسانی را نگران‌کننده می‌دانیم.

وی، دلیل عدم وضعیت خوب در بحث نیروی انسانی را استقرار پایه دوازدهم و تعداد بالای بازنشستگی فرهنگیان تهرانی اعلام کرد و افزود: راهکارهایی را پیش‌بینی کردیم که بتوانیم این کمبود نیرو را جبران کنیم که می‌توان به جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی، نقل و انتقالات به تهران، استفاده از حق‌التدریس معلمان و خرید خدمات اشاره کرد.

باقری با تأکید بر اینکه تمام مناطق آموزش و پرورش مأمور شدند که راهکارهایی برای کمبود نیرو ارائه دهند، گفت: امسال 4500 تا 4600 نفر از فرهنگیان شهر تهران شرایط بازنشستگی را دارند که حداقل 3500 نفر بازنشسته می‌شوند و باید برای جایگزین این تعداد برنامه‌ریزی کنیم. 

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران تصریح کرد: برای استقرار پایه دوازدهم نیز در سال تحصیلی جدید به حداقل 1500 نفر نیاز داریم.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها