کد خبر: ۱۱۱۱۲۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه وضعیت کمبود نیروی انسانی را در تهران نگران‌کننده می‌دانیم، گفت: برای استقرار پایه دوازدهم به ۱۵۰۰ دبیر نیاز داریم.

تدبیر24»عباسعلی باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش تهران اظهار کرد: وضعیت نیروی انسانی را نگران‌کننده می‌دانیم.

وی، دلیل عدم وضعیت خوب در بحث نیروی انسانی را استقرار پایه دوازدهم و تعداد بالای بازنشستگی فرهنگیان تهرانی اعلام کرد و افزود: راهکارهایی را پیش‌بینی کردیم که بتوانیم این کمبود نیرو را جبران کنیم که می‌توان به جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی، نقل و انتقالات به تهران، استفاده از حق‌التدریس معلمان و خرید خدمات اشاره کرد.

باقری با تأکید بر اینکه تمام مناطق آموزش و پرورش مأمور شدند که راهکارهایی برای کمبود نیرو ارائه دهند، گفت: امسال 4500 تا 4600 نفر از فرهنگیان شهر تهران شرایط بازنشستگی را دارند که حداقل 3500 نفر بازنشسته می‌شوند و باید برای جایگزین این تعداد برنامه‌ریزی کنیم. 

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران تصریح کرد: برای استقرار پایه دوازدهم نیز در سال تحصیلی جدید به حداقل 1500 نفر نیاز داریم.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها