پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 20
کد خبر: ۱۱۱۱۵۳
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
باستان شناسان با انجام سی تی اسکن و تجزیه و تحلیل فسیل مرد یخی 3300 ساله دریافتند وی بر اثر اصابت تیرکمان جان باخته است.
تدبیر24»این مومیایی در یخچال‌های طبیعی منطقه کوه‌های آلپ اوتسال در مرز میان اتریش وایتالیا یافت‌ شده است. به‌گفته محققان ابزار یافت شده از این مومیایی فرهنگ بومیان آلپ را در آن زمان نشان می‌دهد. این مومیایی متعلق به مردی 45 ساله است که قبل از مرگ مورد ضرب و شتم نیز قرارگرفته و بخش‌هایی از بدنش خراشیده و پوسته پوسته شده است.

دکتر«ویرر» از تیم تحقیقاتی بیان کرد که آنچه ما انجام دادیم بررسی ابزار جنگی این مومیای بوده است و نشان می‌دهد او یک شکارچی یا جنگجویی بوده که از گوشت گوسفندان و گوساله تغذیه می‌کرده است. معده او آلوده به کرم انگلی بود که ناشی از تغذیه با گوشت خام بوده است. مرد یخی به بیماری آرتریت نیز مبتلا بوده و همواره از بدن درد رنج می‌برده است.»

23461346156


برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها