تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۱۱۵۳
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
باستان شناسان با انجام سی تی اسکن و تجزیه و تحلیل فسیل مرد یخی 3300 ساله دریافتند وی بر اثر اصابت تیرکمان جان باخته است.
تدبیر24»این مومیایی در یخچال‌های طبیعی منطقه کوه‌های آلپ اوتسال در مرز میان اتریش وایتالیا یافت‌ شده است. به‌گفته محققان ابزار یافت شده از این مومیایی فرهنگ بومیان آلپ را در آن زمان نشان می‌دهد. این مومیایی متعلق به مردی 45 ساله است که قبل از مرگ مورد ضرب و شتم نیز قرارگرفته و بخش‌هایی از بدنش خراشیده و پوسته پوسته شده است.

دکتر«ویرر» از تیم تحقیقاتی بیان کرد که آنچه ما انجام دادیم بررسی ابزار جنگی این مومیای بوده است و نشان می‌دهد او یک شکارچی یا جنگجویی بوده که از گوشت گوسفندان و گوساله تغذیه می‌کرده است. معده او آلوده به کرم انگلی بود که ناشی از تغذیه با گوشت خام بوده است. مرد یخی به بیماری آرتریت نیز مبتلا بوده و همواره از بدن درد رنج می‌برده است.»

23461346156


برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها