ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 06
کد خبر: ۱۱۱۱۶۰
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از پرداخت قطعی پاداش بازنشستگان آموزش و پرورش سال 96 تا شهریورماه سال جاری خبرداد. به گفته او دولت قول داده است این بدهی را پرداخت کند.

تدبیر24»چند روز پیش جمعی از فرهنگیان بازنشسته در اعتراض به پرداخت نشدن پاداش بازنشستگی خود مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند. وزیر آموزش و پرورش نیز در دیدار با نمایندگان آنها قول داد که مطالبات آنها را در بالاترین سطح پیگیری کند. بطحایی در صفحه توئیتر خود نوشت:« وزارت آموزش و پرورش خانه معلمان است و حسب وظیفه‌ام، مطالبات و گلایه‌های مالی همکاران شریفم را در بالاترین سطح پیگیری می‌کنم.»

علی اللهیار ترکمن، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در گفت وگو با پانا درباره پیگیری‌های انجام شده درباره این مطالبات گفت: «بدهی پاداش بازنشستگان سال 95 تسویه شده و فقط پاداش بازنشستگان سال 96 باقی مانده است.»

او ادامه داد: «دولت قول داده است که تا شهریورماه سال جاری پاداش این عزیزان را نیز پرداخت کند. نحوه پرداخت به هر صورت که باشد، به صورت یک‌جا، دو قسطی یا سه قسطی، مهلت تعیین شده شهریورماه امسال است و دولت قول داده است تا شهریورماه این بدهی را پرداخت کند.»

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها