ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۱۱۱۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص تغییرات اعمال شده بر طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در کمیته‌ای که مسئول بررسی این طرح است، گفت: این طرح امروز(۴ تیرماه) در کمیته بررسی شده و سه‌شنبه هفته جاری در صحن کمیسیون آموزش مجلس مطرح می‌شود.

تدبیر24»نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: تلاش است تغییرات طرح به گونه‌ای باشد که نظرات نمایندگان را تامین کند و با ایجاد اتحاد در کمیسیون آموزش و موافقت نمایندگان در صحن علنی طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی هرچه سریعتر تصویب شود.

کوچکی‌نژاد با اشاره به پیشنهاد احتمالی برای این طرح، بیان کرد: در این پیشنهاد هر سه گروه آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی، معلمان پیش‌دبستانی و خرید خدمات و حق‌التدریسان تعیین تکلیف شوند تا طی چند سال آینده آموزش و پرورش با برگزاری آزمون داخلی این نیروها را به کار گیرد.

وی با بیان اینکه در این پیشنهاد اگر فردی نمره لازم برای استخدام در آموزش و پرورش را کسب نکند به عنوان دفتردار دراین وزارتخانه به کار گرفته می‌شود، ادامه داد: افرادی که در آزمون پذیرفته نشوند و داراری مدرک دپیلم باشند نیز به عنوان خدمات در آموزش و پرورش استخدام شوند.

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توضیح نحوه استخدام افرادی که می‌توانند نمره لازم در آزمون برگزار شده را کسب کنند، اظهار کرد: آموزش و پرورش برای به کارگیری نیروهایی که نمره لازم برای استخدام را کسب کرده‌اند طی چند سال این نیروها را براساس سوابق، مدرک تحصیلی، درصد ایثارگری و تجربه اولویت‌بندی کرده و به کار می‌گیرد.
برچسب ها: تدبیر24 ، فرهنگیان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها