ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 07
کد خبر: ۱۱۱۲۰۴
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس معتقد است تدوین قانون برای نهضتی‌ها و حق‌التدریسان نیاز به تعیین تعداد دقیق آنها از سوی آموزش و پرورش دارد.
تدبیر24»سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست دیروز( سه‌شنبه 5 تیر) کمیته اصلاح طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی، گفت: در این جلسه مسئولان مرکز پژوهش‌ها، دیوان محاسبات، سازمان اداری استخدامی کشور، وزارت آموزش و پرورش و سازمان نهضت سوادآموزی نظرات خود را بیان کردند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: مقرر شد اطلاعات لازم برای تصمیم‌گیری مناسب در اختیار نمایندگان قرار گیرد؛ در این جلسه هر یک از سازمان‌ها نظرات خود را داشتند.

سخنگوی فراکسیون فرهنگیان مجلس بیان کرد: سازمان نهضت سوادآموزی باید تعداد آموزشیاران را در اختیار نمایندگان قرار دهد چراکه بین تعداد آموزشیاران اعلام شده از سوی آموزش وپرورش و سازمان نهضت سوادآموزی اختلاف است.

وی با بیان اینکه سازمان نهضت سوادآموزی در داخل آموزش و پرورش است و باید آمار دقیقی از تعداد نیروهای آموزش‌دهندگان در شهرستان‌ها و  رشته‌ها ارائه شود، ادامه داد: باید آمار دقیقی از تعداد آموزشیاران، نیروهای حق‌التدریس و... ارائه شود تا بتوان براساس آن تصمیمات لازم گرفته شود؛ از سال 1388 تا به حال قوانین متعددی تصویب شده اما نقص داشته و نتوانسته رضایت عمومی را جلب کند چراکه تصمیم‌گیری‌ها مستند نبوده است و براساس اطلاعات دقیق تصویب نشده است.

میرزاده با بیان اینکه باید نیاز آموزش و پرورش مشخص شود، خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات در این زمینه باید اطلاعات دقیقی از نیروی موردنیاز آموزش و پرورش و نیروهای حق التدیس، آموزشیاران و... مشخص شود تا بتوان با تصویب قانون از یک سو نیاز آموزش و پرورش را تامین کرد و از سوی دیگر وضعیت حق التدریسان را تعیین تکلیف کرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی عصر امروز در جلسه کمیسیون مطرح می‌شود و تلاش شده تغییرات به گونه‌ای باشد که نمایندگان با آن موافقت کنند.
برچسب ها: تدبیر24 ، فرهنگیان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها