بشار اسد و آینده‌ سوریه دستمالی

بشار اسد و آینده‌ سوریه

روز جمعه در ژنو، نخستین نشست پنج روزه کمیته‌ تدوین قانون اساسی سوریه به پایان رسید.
عادلانه‌سازی یارانه بنزین ربیعی

عادلانه‌سازی یارانه بنزین

دولت پس از بررسی کارشناسی به این نتیجه رسید که بهترین راهکار، سهمیه‌بندی بنزین برای هر خودرو و افزایش قیمت بنزین غیرسهمیه‌ای به 3 هزار تومان است.
دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 18
کد خبر: ۱۱۱۲۶۶
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس، تقدیم لایحه نظام پرداختی معلمان به مجلس تا مهرماه را بعید دانست و گفت: گام اول برای اصلاح نظام پرداختی معلمان، پرداخت معوقات و بدهی‌های آن‌ها است.
تدبیر24»سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به امکان تغییر نظام پرداختی معلمان از ابتدای مهر سال جاری، گفت: اگرچه طبق ماده 63 قانون برنامه ششم توسعه، آموزش و پرورش باید لایحه نظام پرداختی معلمان را به مجلس ارسال کند و اکنون پیش‌نویس لایحه در شورای عالی آموزش و پرورش است اما جدا از پروسه قرار گرفتن آن در دستور کار صحن علنی مجلس، بعید است مسئولان مربوطه بتوانند آن را حتی تا مهرماه به مجلس تحویل دهند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بهترین کار اجرای برنامه ششم است اما عمق مشکلات سبب شده مسئولان به جای اجرای این برنامه مرتبا ایده‌ها و طرح‌های جدیدی را مطرح کنند تا بتوانند مشکلات را دور زده یا از راه میانبر آن‌ها را حل کند اما واقعیت این است که مشکلات اینگونه حل نخواهند شد.

وی با بیان اینکه گام اول برای اصلاح نظام پرداختی معلمان آوردن لایحه نیست بلکه پرداخت معوقات و بدهی‌های آن‌ها است، افزود: مسئولان به جای تغییر نظام پرداختی معلمان، قوانین موجود مرتبط به پرداختی در کشور را در مورد فرهنگیان نیز اجرا کنند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین با اعتقاد به اینکه تصویب این قانون به نفع فرهنگیان است اما باید ابتدا به پرداخت مطالبات فرهنگیان اولویت داد، اضافه کرد: اگر مطالبات فرهنگیان تا مهرماه کاملا پرداخت شود می‌توان به اجرای چنین قانونی نیز پس از تصویب امیدوار شد، هرچند صحبت از اجرای این قانون در شرایطی که آموزش و پرورش حتی در پرداخت حق و حقوق حق‌التدریسان در مانده دور از ذهن است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها