ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۱۱۱۲۶۸
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
وزیر آموزش و پرورش درخصوص نظر این وزارتخانه درمورد به کارگیری نیروهای حق‌التدریس توضیحاتی ارائه داد.
تدبیر24»سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی که در دستور کار مجلس قرار دارد، گفت: اگرچه آموزش و پرورش به نیروهای حق‌التدریس نیاز دارد یعنی متناسب با منطقه جغرافیایی، رشته‌ها و جنسیت مرد و زن نیروهایی موردنیاز است اما تا مجلس قانونی در این زمنیه تصویب نکند ما نمی‌توانیم نیروهای حق‌التدریس را به کار بگیریم چراکه به کارگیری حق‌التدریسان منع قانونی دارد.

وی افزود: وزارت آموزش و پرورش با به کارگیری نیروهای حق‌التدریسی که در برخی مناطق و رشته‌ها نیاز دارد موافق است اما منتظر مصوبه مجلس هستیم.

وزیر آموزش و پرورش در پایان با اشاره به برگزاری آزمون برای به کارگیری نیروهای حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی، خاطرنشان کرد: برگزاری آزمون نیز خود قانون است براساس مصوبه مجلس به کارگیری نیرو باید با برگزاری آزمون باشد؛ احتمالا برای تعیین تکلیف حق‌التدریس نیز آزمونی بین خودشان برگزار می‌شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها