ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 05
کد خبر: ۱۱۱۵۷۴
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
پلیس ایالت ایندیانای آمریکا تعدادی قرص روان‌گردان با تصویر و شعار انتخاباتی دونالد ترامپ در خانه یک قاچاقچی مواد مخدر کشف کرد.

 تدبیر24»پلیس ایالت ایندیانای آمریکا از کشف قرصهای روان‌گردان نارنجی رنگ با تصویر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در خانه یک مجرم مواد مخدر خبر داد.

نیروهای پلیس در یک یورش شش روزه 129 مجرم را به اتهام حمل مواد مخدر بازداشت کردند. در خانه یکی از این مجرمان، قرصهای اکس نارنجی رنگ با تصویر ترامپ به همراه قرصهای کوکائین، هروئین و ماریجوآنا کشف شد. در پشت این قرصها هم قسمتی از شعار انتخاباتی دونالد ترامپ که گفته بود «آمریکا را دوباره قدرتمند کن» حک شده است.

در گزارش پلیس ایندیانا هیچ جزئیاتی درباره تعداد این قرصهای کشف شده منتشر نشده است؛ اما به نظر می رسد این قرصها همانند قرصهایی باشد که سال گذشته میلادی در یک شهر آلمان کشف شد.

پلیس آلمان در اوت سال 2017 میلادی اعلام کرده بود که حدود 5000 قرص روان گردان را با تصویر ترامپ به ارزش 46000 دلار در خانه یک مرد 51 ساله و پسر 17 ساله اش در شمال غرب این کشور کشف کرده است.بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها