مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
يکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 23
کد خبر: ۱۱۱۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری مصوبه هفته گذشته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص طرح تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی که چندین بار در صحن علنی رد و مورد بازنگری کمیسیون آموزش قرار گرفته است، گفت: فشار به نمایندگان برای تصویب یا عدم تصویب این طرح نتیجه‌ای عکس خواهد داد.

تدبیر24»نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون بررسی‌های کارشناسانه خود را در قبال این طرح در نشست‌های تخصصی با مسئولان آموزش و پرورش، مرکز پژوهش‌های مجلس، دیوان محاسبات، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی ترتیب داده است، ادامه داد: نتیجه این بررسی‌ها اعمال آخرین تغییرات در طرح مذکور است که آماده ورود به صحن علنی مجلس شده و در نهایت نمایندگان باید در فضایی به دور از هیاهو و جنجال نظر کارشناسی در قبال آن دهند.

وی افزود: مشمولان قانون باید صبر پیشه کنند تا طرح پس از تعطیلات دو هفته‌‎ای در صحن علنی مجلس مطرح شود و امیدواریم مشمولان طرح نیز پس از بررسی مجلس به خواسته خود برسند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در تغییرات جدید کمیسیون برای تمام مشمولان از جمله حق التدریسی‌ها، پیش دبستانی‌ها، جاماندگان و همچنین آموزشیاران نهضت سوادآموزی توجه کرده است و تکلیف همه این افراد در طرح مشخص شده است.

به گزارش خانه ملت، در آخرین تغییرات طرح تکلیف نیروهای حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مشمولان طرح به دو دسته تقسیم شدند؛ دسته نخست حق التدریسی‌ها، پیش دبستانی‌ها، جاماندگان و مشمولان تبصره ۱۷ قانون مصوبه سال ۹۴ می‌شوند و دسته دوم آموزشیاران نهضت سوادآموزی مشمول مصوبه سال ۹۵ مجلس هستند. برای گروه اول مصوب شد که با آموزش و آزمون پس از آموزش از همان متون آموزش داده شده از سال دوم برنامه تا انتهای قانون برنامه ششم مشمولان طرح، جذب و مشغول به کار شوند و برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی نیز مصوب شد این افراد به شکل تجمیعی (بالای دو نفر) و مستمر(مشغول به کار از سال ۹۲) با آزمون داخلی همانند دسته اول از سال دوم برنامه تا انتهای برنامه ششم مشغول به کار شوند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها