تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۱۱۱۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری مصوبه هفته گذشته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص طرح تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی که چندین بار در صحن علنی رد و مورد بازنگری کمیسیون آموزش قرار گرفته است، گفت: فشار به نمایندگان برای تصویب یا عدم تصویب این طرح نتیجه‌ای عکس خواهد داد.

تدبیر24»نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون بررسی‌های کارشناسانه خود را در قبال این طرح در نشست‌های تخصصی با مسئولان آموزش و پرورش، مرکز پژوهش‌های مجلس، دیوان محاسبات، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی ترتیب داده است، ادامه داد: نتیجه این بررسی‌ها اعمال آخرین تغییرات در طرح مذکور است که آماده ورود به صحن علنی مجلس شده و در نهایت نمایندگان باید در فضایی به دور از هیاهو و جنجال نظر کارشناسی در قبال آن دهند.

وی افزود: مشمولان قانون باید صبر پیشه کنند تا طرح پس از تعطیلات دو هفته‌‎ای در صحن علنی مجلس مطرح شود و امیدواریم مشمولان طرح نیز پس از بررسی مجلس به خواسته خود برسند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در تغییرات جدید کمیسیون برای تمام مشمولان از جمله حق التدریسی‌ها، پیش دبستانی‌ها، جاماندگان و همچنین آموزشیاران نهضت سوادآموزی توجه کرده است و تکلیف همه این افراد در طرح مشخص شده است.

به گزارش خانه ملت، در آخرین تغییرات طرح تکلیف نیروهای حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مشمولان طرح به دو دسته تقسیم شدند؛ دسته نخست حق التدریسی‌ها، پیش دبستانی‌ها، جاماندگان و مشمولان تبصره ۱۷ قانون مصوبه سال ۹۴ می‌شوند و دسته دوم آموزشیاران نهضت سوادآموزی مشمول مصوبه سال ۹۵ مجلس هستند. برای گروه اول مصوب شد که با آموزش و آزمون پس از آموزش از همان متون آموزش داده شده از سال دوم برنامه تا انتهای قانون برنامه ششم مشمولان طرح، جذب و مشغول به کار شوند و برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی نیز مصوب شد این افراد به شکل تجمیعی (بالای دو نفر) و مستمر(مشغول به کار از سال ۹۲) با آزمون داخلی همانند دسته اول از سال دوم برنامه تا انتهای برنامه ششم مشغول به کار شوند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها