ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۱۱۱۷۵۴
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد: صددرصد اعتبار پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش تخصیص یافت رییس سازمان برنامه و بودجه کشوربا صدور بخشنامه ای ، اعتبار صددرصدی پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش را ابلاغ کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش […]
تدبیر24»از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد:
صددرصد اعتبار پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش تخصیص یافت

رییس سازمان برنامه و بودجه کشوربا صدور بخشنامه ای ، اعتبار صددرصدی پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش را ابلاغ کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان برنامه‌ و‌ بودجه کشور ، محمد باقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با صدور بخشنامه‌ای، اعتبار مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان با اولویت وزارت آموزش‌و‌پرورش و دانشگاه‌ها را به این وزارتخانه و ادارات آموزش ‌و ‌پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.

بر اساس این گزارش، این بخشنامه به استناد ماده ۱۹قانون برنامه‌ و‌ بودجه جزء۲بند ط و بند د ماده ۲۸قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(۲)مصوب ۱۳۹۳و حکم ذیل جدول شماره ۹قانون بودجه سال ۱۳۹۷کل کشور، اعتبارات ذی‌ربط به آن دستگاه ابلاغ می‌شود تا با رعایت قوانین و مقررات اقدام شود.

شایان ذکر است که تخصیص اعتبار مذکور به میزان ۱۰۰درصد تعیین شده و در ردیف اعتبارات هزینه‌ای ۳۶هزار‌ و ‌۸۸۹میلیون ریال تعیین شده و در سه مرحله و به صورت مساوی طی ماه‌های تیر، مرداد و شهریور پرداخت می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها