پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 17
کد خبر: ۱۱۱۸۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از اجرای اسکان تابستانی فرهنگیان با ۳۴۵ مرکز رفاهی، ۵۰ پردیس دانشگاهی، ۳۰۰ اردوگاه تفریحی و ۲۳ هزار کلاس درس تا ۱۵ شهریور خبر داد.

تدبیر24»گودرز کریمی‌‌فر در گفت‌‌وگو با پانا درباره برنامه‌های اسکان تابستانی فرهنگیان گفت: «اسکان تابستانی فرهنگیان از نیمه دوم خرداد آغاز شده است و تا ۱۵ شهریور ادامه دارد.»

او افزود: «آموزش و پرورش با تعداد ۳۴۵ مرکز رفاهی (خانه معلم)، ۵۰ پردیس دانشگاهی و ۳۰۰ اردوگاه تفریحی با سوئیت‌های مجهز در قالب ۴۹۵ پایگاه پذیرش و آماده‌سازی و تجهیز ۲۶۴۹ آموزشگاه و ۲۳ هزار و ۹۶۰ کلاس ویژه و درجه یک آماده پذیرایی از میهمانان فرهنگی است.»

کریمی‌فر ادامه داد: «در کنار مراکز رفاهی پیش‌بینی شده، تعداد ۲۰۷ تالار با ظرفیت ۶۳هزار و۸۰۰ صندلی و تعداد ۱۲۸ رستوران با ظرفیت ۲۳هزار و ۳۰۰ صندلی با تعرفه خاص و تخفیف ویژه فرهنگیان در راستای منزلت اجتماعی فرهنگیان، آماده پذیرایی از مسافران فرهنگی در دوران تابستان است.»

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: «تعداد ۷۶۵۸ نفر از عوامل اجرایی آموزش و پرورش، مسئولیت برنامه‌ریزی، سازماندهی، هماهنگی، کنترل و نظارت بر سفرهای تابستانی فرهنگیان را عهده‌دار هستند.»

او در پایان افزود: «افزایش سطح خدمات ارائه شده در اسکان تابستان، توجه ویژه به وسایل سرمایشی، به‌سازی و زیباسازی پایگاه‌های پذیرش، اطلاع‌رسانی و هدایت مسافران با نصب بنرهای اسکان، نصب دستگاه‌های کارت‌خوان و نوبت‌دهی در پایگاه‌های پذیرش و تدابیر امنیتی برای حفظ و حراست از اموال مهمانان از مهم‌ترین اقدامات و برنامه‌های تعریف شده در اسکان تابستان ۱۳۹۷ است.»

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها