مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
يکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 23
کد خبر: ۱۱۱۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
جلیل مختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از بررسی وضعیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش پس از تعطیلات مجلس در کمیسیون اجتماعی خبر داد و گفت: کمبود و تامین نیروی انسانی به زودی با حضور وزیر آموزش و پرورش و رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در کمیسیون بررسی خواهد شد.

تدبیر24»نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه وضعیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش بحرانی است، ادامه داد: با توجه به بازنشستگی تعداد زیادی از نیروی انسانی و معلمان طی سال‌های آینده در آینده‌ای نزدیک شاهد بحران نیروی انسانی خواهیم بود بنابراین برای پیشگیری از مشکلات ناشی از این موضوع از وزیر درخواست کردیم گزارش کامل و جامعی را به کمیسیون ارائه کند تا در این رابطه چاره‌اندیشی شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی مجلس به عنوان متولی ساماندهی نیروی انسانی به موضوع کمبود و بحران نیروی انسانی در آموزش و پرورش ورود خواهد کرد، گفت:  پیگیری لازم را خواهیم داشت تا بتوان از تبعات ناشی از کمبود نیروی انسانی پیشگیری کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها