پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 17
کد خبر: ۱۱۱۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
جلیل مختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از بررسی وضعیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش پس از تعطیلات مجلس در کمیسیون اجتماعی خبر داد و گفت: کمبود و تامین نیروی انسانی به زودی با حضور وزیر آموزش و پرورش و رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در کمیسیون بررسی خواهد شد.

تدبیر24»نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه وضعیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش بحرانی است، ادامه داد: با توجه به بازنشستگی تعداد زیادی از نیروی انسانی و معلمان طی سال‌های آینده در آینده‌ای نزدیک شاهد بحران نیروی انسانی خواهیم بود بنابراین برای پیشگیری از مشکلات ناشی از این موضوع از وزیر درخواست کردیم گزارش کامل و جامعی را به کمیسیون ارائه کند تا در این رابطه چاره‌اندیشی شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی مجلس به عنوان متولی ساماندهی نیروی انسانی به موضوع کمبود و بحران نیروی انسانی در آموزش و پرورش ورود خواهد کرد، گفت:  پیگیری لازم را خواهیم داشت تا بتوان از تبعات ناشی از کمبود نیروی انسانی پیشگیری کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها