تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 16
کد خبر: ۱۱۱۸۹۲
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از عدم پرداخت حق مرخصی و هزینه ازدواج فرزندان فرهنگیان از سوی دولت، گفت: دولت باید مطالبات فرهنگیان را هرچه‌ سریع‌تر پرداخت کند.

تدبیر24»محمد وحدتی هلان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به خدمات بالای معلمان به جامعه، اظهار کرد: اگر دغدغه‌های معیشتی معلمان برطرف شود، این عزیزان فارغ از مسائل اجتماعی و اقتصادی می‌توانند بر مسائل آموزشی تمرکز داشته باشند و ثمرات این مهم در آینده نه چندان دور خود را نشان خواهد داد.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی معلمان را بنیانگذاران پایه فرهنگی جامعه خواند و یادآور شد: با توجه به شغل حساس و مهم معلمان نباید اجازه داد مطالبات آنان از قبیل پاداش پایان خدمت، حق مرخصی و هزینه ازدواج فرزندان فرهنگیان به تأخیر بیفتد و اینگونه معلمان دچار خسران و ضرر شوند.

وی با اشاره به مراجعات بالای مردمی در همین رابطه، عنوان کرد: آموزش و پرورش برای معلمانی که از مرخصی‌های خود استفاده نکرده‌اند رقمی را همزمان با پرداخت پاداش پایان خدمت به معلمان پرداخت می‌کند که البته در حال حاضر نه تنها اصل پاداش بلکه این حق مرخصی نیز از معلمان دریغ می‌شود.

وی یادآور شد: همچنین آموزش و پرورش رقمی را جهت تأمین هزینه ازدواج فرزندان فرهنگیان به آن‌ها اختصاص می‌دهد که با توجه به وضعیت نامساعد اقتصادی بسیاری از افراد روی این رقم حساب باز می‌کنند و فرزندان خود را تشویق به ازدواج می‌کنند؛ این در حالیست که این رقم نیز از سوی آموزش و پرورش پرداخت نمی‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در عین حال از قول مساعد نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت معوقات نمایندگان خبر داد و اظهار امیدواری کرد که مطالبات این معلمان زحمتکش هرچه سریع‌تر پرداخت شود.

برچسب ها: تدبیر24 ، فرهنگیان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها