آمریکا، بازنده بازی خطرناک هانی زاده

آمریکا، بازنده بازی خطرناک

اکنون جنبه‌های روانی و رسانه‌ای تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بیش از سایر جنبه‌های عملیاتی از سوی آمریکا مطرح است.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 14
کد خبر: ۱۱۱۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد:
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد طرح نظام سنجش فعالیت‌ها و رتبه‌بندی معلمان در کارگروه تخصصی شورای عالی آموزش و پرورش پیگیری می‌شود.

تدبیر24»مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به خبری باعنوان « آموزش و پرورش اجرای نظام رتبه بندی فرهنگیان را متوقف کرد» توضیحاتی در قالب جوابیه ارائه کرده است:

با سلام و احترام؛

عطف به مطلب مندرج در آن خبر گزاری، به تاریخ ۹۷/04/16 با عنوان «آموزش و پرورش اجرای نظام رتبه‌بندی فرهنگیان را متوقف کرد»، پاسخ معاونت توسعه و مدیریت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش جهت تنویر افکار عمومی به استحضار می‌رساند؛

بخشنامه رتبه بندی مشمولین طرح طبقه بندی مشاغل معلمان، براساس مصوبه مورخ ۹۴/6/9 شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، طی دستورالعمل شماره ۱۲۳۷۸۸ مورخ ۹۴/6/25 جهت اجرا از تاریخ ۹۴/7/1 به اداره کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شده و احکام حقوقی مشمولین نیز صادر گردیده است. ضمنا طرح نظام سنجش فعالیت‌ها و رتبه‌بندی معلمان مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیز در کارگروه تخصصی از سوی دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش در حال پیگیری است.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها