تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
کد خبر: ۱۱۱۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد:
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد طرح نظام سنجش فعالیت‌ها و رتبه‌بندی معلمان در کارگروه تخصصی شورای عالی آموزش و پرورش پیگیری می‌شود.

تدبیر24»مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به خبری باعنوان « آموزش و پرورش اجرای نظام رتبه بندی فرهنگیان را متوقف کرد» توضیحاتی در قالب جوابیه ارائه کرده است:

با سلام و احترام؛

عطف به مطلب مندرج در آن خبر گزاری، به تاریخ ۹۷/04/16 با عنوان «آموزش و پرورش اجرای نظام رتبه‌بندی فرهنگیان را متوقف کرد»، پاسخ معاونت توسعه و مدیریت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش جهت تنویر افکار عمومی به استحضار می‌رساند؛

بخشنامه رتبه بندی مشمولین طرح طبقه بندی مشاغل معلمان، براساس مصوبه مورخ ۹۴/6/9 شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، طی دستورالعمل شماره ۱۲۳۷۸۸ مورخ ۹۴/6/25 جهت اجرا از تاریخ ۹۴/7/1 به اداره کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شده و احکام حقوقی مشمولین نیز صادر گردیده است. ضمنا طرح نظام سنجش فعالیت‌ها و رتبه‌بندی معلمان مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیز در کارگروه تخصصی از سوی دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش در حال پیگیری است.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها