تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 18
کد خبر: ۱۱۱۹۶۸
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
یزدانیان در دیدار با دکتر فدایی سرپرست استانداری کرمان:
یزدانیان که برای بازدید و بررسی مشکلات دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، به این شهر سفر کرده است در دیدارهای جداگانه با سرپرست محترم استانداری و نیز معاونت محترم سیاسی، امنیتی بر ضرورت همکاری و همراهی مسئولین استانی با دانشگاه و ایجاد فضای اطمینان و آرامش برای بیش از ده هزار دانشجوی فنی و حرفه ای در این استان تأکید کرد.
تدبیر24»سرپرست محترم استانداری کرمان نیز با تبیین سیاست های برنامه ای و عملیاتی استانداری در جهت افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در استان، آمادگی خود را برای انعقاد هرگونه تفاهم نامه و تلاش دستگاه های استان برای کاهش دغدغه ها و مشکلات دانشجویان کارآفرین این دانشگاه، اعلام نمود.
یزدانیان در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از جناب دکتر فدایی به عنوان یک چهره دانشگاهی و فردی که خود مدت زمان مدیدی ریاست دانشگاه شهید باهنر کرمان را بر عهده داشته است، افزود:
ما به آینده دانشگاه فنی و حرفه ای استان با توجه به حضور مدیرانی چون دکتر فدایی امیدوارتر شده ایم.
در این دیدار جناب آقای دکتر مهرابی سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان، خانم مقصودی زاده رئیس آموزشکده دخترانه الزهرا و آقای عرب نژاد مدیر حراست استانی حضور داشتند.
برچسب ها: تدبیر24 ، سیاست کلی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها