پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 21
کد خبر: ۱۱۱۹۶۸
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
یزدانیان در دیدار با دکتر فدایی سرپرست استانداری کرمان:
یزدانیان که برای بازدید و بررسی مشکلات دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان، به این شهر سفر کرده است در دیدارهای جداگانه با سرپرست محترم استانداری و نیز معاونت محترم سیاسی، امنیتی بر ضرورت همکاری و همراهی مسئولین استانی با دانشگاه و ایجاد فضای اطمینان و آرامش برای بیش از ده هزار دانشجوی فنی و حرفه ای در این استان تأکید کرد.
تدبیر24»سرپرست محترم استانداری کرمان نیز با تبیین سیاست های برنامه ای و عملیاتی استانداری در جهت افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در استان، آمادگی خود را برای انعقاد هرگونه تفاهم نامه و تلاش دستگاه های استان برای کاهش دغدغه ها و مشکلات دانشجویان کارآفرین این دانشگاه، اعلام نمود.
یزدانیان در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از جناب دکتر فدایی به عنوان یک چهره دانشگاهی و فردی که خود مدت زمان مدیدی ریاست دانشگاه شهید باهنر کرمان را بر عهده داشته است، افزود:
ما به آینده دانشگاه فنی و حرفه ای استان با توجه به حضور مدیرانی چون دکتر فدایی امیدوارتر شده ایم.
در این دیدار جناب آقای دکتر مهرابی سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان، خانم مقصودی زاده رئیس آموزشکده دخترانه الزهرا و آقای عرب نژاد مدیر حراست استانی حضور داشتند.
برچسب ها: تدبیر24 ، سیاست کلی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها