پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 17
کد خبر: ۱۱۱۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
بموجب اين حكم، اعضاء ستاد تشديد مبارزه با احتكار و اختفاء كليه كالاهاى وارداتى ويا توليد شده با مواد اوليه وارداتى با نرخ رسمى معين مى نمايم
تدبیر24»محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی اعضای ستاد تشدید مبارزه با احتكار و اختفاء كالا را منصوب کرد.
به گزارش تدبیر24 متن این حکم به شرح ذیل است :

به نام خدا
جناب اقاى حسن يونس سينكى(رئيس)
معاونت اقتصادى بازرگانى
جناب اقاى نوابى رياست سازمان حمايت از مصرف كنندگان و توليد كنندگان
جناب اقاى انصارى رياست سازمان تعزيرات
سلام
بموجب اين حكم آقايان را بعنوان اعضاء ستاد تشديد مبارزه با احتكار و اختفاء كليه كالاهاى وارداتى ويا توليد شده با مواد اوليه وارداتى با نرخ رسمى معين مى نمايم تا با استفاده از ظرفيتهاى سازمان حمايت و سازمان تعزيرات و كليه سازمانهاى دولتى استانى و بكارگيرى از توان خارق العاده مردمى ودر رأس انها انجمن ها و اتحاديه هاى توليدكنندگان و بازرگانان همراه و متدين هستند كه منافع خود را در آرامش و رضايت عموم ملت ايران جستجو ميكنند، در اطلاع رسانى انها از مراكز اختفاء واحتكار و هم همكارى انان در رسيدگى ها و بازرسى ها و همچنين استفاده از ظرفيت فوق العاده فضاى مجازى ، در تحقق اين هدف بر اساس برنامه تهيه شده اقدام نماييد . كليه استانداران و فرمانداران محترم و روساى سازمانهاى استانى همكارى لازم با آن ستاد معمول خواهند داشت .

شريعتمدارى
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها