مجمع تشخیص و رفع یک سوءتفاهم منتجب نیا

مجمع تشخیص و رفع یک سوءتفاهم

از آغاز تشکیل مجمع تشخیص مصلحت نظام و حتی قبل از آن یعنی از زمان طرح مشکلی که منجر به ایده تشکیل مجمع شد، در جریان مسائل آن بودم.
بیم و امید‌های سال ۹۸ زیباکلام

بیم و امید‌های سال ۹۸

سال 97 به هر شکلی که بود پشت سر گذاشته شد، اما از سویی به سال 98 امیدوارم و از سوی دیگر نگرانی‌هایی هم نسبت به سال جدید دارم.
سه‌شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 26
کد خبر: ۱۱۱۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
بموجب اين حكم، اعضاء ستاد تشديد مبارزه با احتكار و اختفاء كليه كالاهاى وارداتى ويا توليد شده با مواد اوليه وارداتى با نرخ رسمى معين مى نمايم
تدبیر24»محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی اعضای ستاد تشدید مبارزه با احتكار و اختفاء كالا را منصوب کرد.
به گزارش تدبیر24 متن این حکم به شرح ذیل است :

به نام خدا
جناب اقاى حسن يونس سينكى(رئيس)
معاونت اقتصادى بازرگانى
جناب اقاى نوابى رياست سازمان حمايت از مصرف كنندگان و توليد كنندگان
جناب اقاى انصارى رياست سازمان تعزيرات
سلام
بموجب اين حكم آقايان را بعنوان اعضاء ستاد تشديد مبارزه با احتكار و اختفاء كليه كالاهاى وارداتى ويا توليد شده با مواد اوليه وارداتى با نرخ رسمى معين مى نمايم تا با استفاده از ظرفيتهاى سازمان حمايت و سازمان تعزيرات و كليه سازمانهاى دولتى استانى و بكارگيرى از توان خارق العاده مردمى ودر رأس انها انجمن ها و اتحاديه هاى توليدكنندگان و بازرگانان همراه و متدين هستند كه منافع خود را در آرامش و رضايت عموم ملت ايران جستجو ميكنند، در اطلاع رسانى انها از مراكز اختفاء واحتكار و هم همكارى انان در رسيدگى ها و بازرسى ها و همچنين استفاده از ظرفيت فوق العاده فضاى مجازى ، در تحقق اين هدف بر اساس برنامه تهيه شده اقدام نماييد . كليه استانداران و فرمانداران محترم و روساى سازمانهاى استانى همكارى لازم با آن ستاد معمول خواهند داشت .

شريعتمدارى
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها