پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 17
کد خبر: ۱۱۲۰۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
یکتا ناصر نوشت: از اين حجم تلخى دلم ميسوزد براى تمام كودكان سرزمينم كودكان ديروز و امروزش كاش معجزه اى شود و ما از اين يخزدگى در زمان نجات يابيم.

تدبیر24»یکتا ناصر در پستی در صفحه شخصی اش نسبت به معضلات کنونی کشور نشان داد. معضلاتی که باعث شده اند, علی رغم پیشرفت علم و تکنولوژی شرایط فعلی کشور مساعد نباشد.

یکتا ناصر نوشت:

هميشه گمان ميكردم روزگارى كه فرزندى داشته باشم شرايطى كه او در آن رشد و نمو پيدا خواهد كرد نسبت به زمان كودكى من قطعاً بهتر خواهد بود و بسيار متفاوت ولى الان كه در بى برقى مشغول باد زدن دخترم با بادبزن هستم و ديدن قطرات ريز عرق بر سر و صورتش كلافه ام كرده به مقايسه اين شرايط چهل ساله فكر ميكنم شايد تنها اختلاف ميانشان پيشرفت تكنولوژى باشد كه آن هم ربطى به كشور ما ندارد هنوز جنگ است و جنگ و... ميخواهم همه را بنويسم ولى مى هراسم از اين حجم تلخى دلم ميسوزد براى تمام كودكان سرزمينم كودكان ديروز و امروزش كاش معجزه اى شود و ما از اين يخزدگى در زمان نجات يابيم.
پ.ن :سوفيا در اين عكس مشغول نانايه تورو خدا يه وقت نگين به كسى ميان ميبرنش ازش اعترافم ميگيرن.

واکنش یکتا ناصر به معضلات کشور, اینستاگرام یکتا ناصر, سوفیاهادی
برچسب ها: تدبیر24 ، یکتا ناصر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها