پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 17
کد خبر: ۱۱۲۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
مرد ۶۸ ساله چینی که اکنون پدربزرگ شده است توانسته با ورزش زندگی کاملا سالمی داشته باشد و اکنون مانند جوان ۳۰ ساله بنظر می‌رسد.

تدبیر24»هو‌های مرد ۶۸ ساله اهل شانگ‌های چین برای ظاهر و روحیه بسیار جوانش بسیار مورد تحسین همگاناست و حتی دو سال پیش لقب «مدرن‌ترین پدربزرگ شانگهای» را ازآن خود کرده است. چهره جوان پدربزرگ چینی قطعا شما را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

احتمالا تنها با نگاه کردن به چهره هو‌های نمی‌توانید تصورش را کنید که وی متولد سال ۱۹۵۰ است.

او در کودکی پدرش را از دست داد و مادرش به تنهایی او و شش خواهر و برادردیگرش را بزرگ کرد. از همان سنین کودکی وی انواع ورزش‌ها را انجام داد و باوجود آنکه هرگزبه صورت حرفه‌ای ورزش را ادامه نداد، ولی یکی از دلایل ظاهر فیزیکی و روحیه جوانانه خود راورزش می‌داند.


تیپ و ظاهر پدربزرگ 68 ساله

تیپ و ظاهر پدربزرگ 68 ساله

دو سال پیش وقتی او دریک برنامه استعدادیابی محلی برای شهروندان سالمند در شانگ‌های شرکت کرد، برای نخستین بار نام او بر سرزبان‌ها افتاد، چراکه عدم هم خوانی ظاهر و رفتار پسرانه او با سنش، تماشاچی‌ها و داوران را کاملا شوکه کرد.

پس از آنکه لقب مدرن‌ترین پدربزرگ را ازآن خود کرد، در انواع مختلف برنامه‌های تلویزیونی، مجلات مد و حتی رویداد‌های مدلینگ حضور پیدا کرد.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها