از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 21
کد خبر: ۱۱۲۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلاتی از جمله موارد سخت‌افزاری در مدارس وجود دارد و از نظر ساخت و ایمنی با نگرانی روبرو هستیم به طوری که ۲۰ تا ۲۵ درصد کلاس‌ها ایمنی لازم را ندارند.

تدبیر24»محمدرضا عارف در حاشیه سفر اعضا کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص راهکارهای برون‌رفت از شرایط اقتصادی فعلی کشور، با اشاره به اینکه پیش از این تجربه بحران‌ در کشور را داشتیم، اظهار کرد: باید با امید و هم‌بستگی میان نهادهای مختلف از این بحران‌ها عبور کنیم که مطمئنا با اراده و عزمی که در کشور وجود دارد و حمایتی که رهبر معظم انقلاب با ایجاد هم‌بستگی و انسجام ملی در سطح سران قوا داشتند، امید است مسائل حل شوند.

وی در خصوص مانع‌تراشی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ، افزود: با وجود فضای همدلی و هم‌بستگی موجود، قطعا مسئله را پیگیری می‌کنیم تا این موضوع نیز به سامان برسد.

عارف با اشاره به اینکه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش سند مهمی است، تصریح کرد: قطعا باید مبنای حرکت، نهادهای اصلی به خصوص وزارت آموزش و پرورش باشد و گزارشاتی که این وزارتخانه می‌دهد نشان دهنده حرکت در مسیر سند است و انتظار این است که جدی‌تر و مصمم‌تر در مورد اجرای سند که سندی بسیار مترقی و شفاف است گام بردارند.

وی ادامه داد: در این مسیر این وزارتخانه نیاز به همکاری نهادهای مختلف از جمله مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی دارد که به طور قطع هر دو نهاد کمک لازم را خواهند کرد.

عارف تاکید کرد: مهم‌ترین مسئله در آموزش و پرورش کیفیت آموزش و ارتقای جایگاه معلمان است که امید است این موارد حل شود.

رییس فراکسیون امید گفت: مشکلات دیگری از جمله موارد سخت افزاری در مدارس وجود دارد که از نظر ساخت و ایمنی با نگرانی روبرو هستیم به طوری که ۲۰ تا ۲۵ درصد کلاس‌ها ایمنی لازم را ندارند.

وی خاطرنشان کرد: ایمنی مدارس در مجلس دنبال می‌شود و امید است بتوان طی چند سال آینده به سامان برسانیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها