ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 01
کد خبر: ۱۱۲۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلاتی از جمله موارد سخت‌افزاری در مدارس وجود دارد و از نظر ساخت و ایمنی با نگرانی روبرو هستیم به طوری که ۲۰ تا ۲۵ درصد کلاس‌ها ایمنی لازم را ندارند.

تدبیر24»محمدرضا عارف در حاشیه سفر اعضا کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص راهکارهای برون‌رفت از شرایط اقتصادی فعلی کشور، با اشاره به اینکه پیش از این تجربه بحران‌ در کشور را داشتیم، اظهار کرد: باید با امید و هم‌بستگی میان نهادهای مختلف از این بحران‌ها عبور کنیم که مطمئنا با اراده و عزمی که در کشور وجود دارد و حمایتی که رهبر معظم انقلاب با ایجاد هم‌بستگی و انسجام ملی در سطح سران قوا داشتند، امید است مسائل حل شوند.

وی در خصوص مانع‌تراشی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ، افزود: با وجود فضای همدلی و هم‌بستگی موجود، قطعا مسئله را پیگیری می‌کنیم تا این موضوع نیز به سامان برسد.

عارف با اشاره به اینکه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش سند مهمی است، تصریح کرد: قطعا باید مبنای حرکت، نهادهای اصلی به خصوص وزارت آموزش و پرورش باشد و گزارشاتی که این وزارتخانه می‌دهد نشان دهنده حرکت در مسیر سند است و انتظار این است که جدی‌تر و مصمم‌تر در مورد اجرای سند که سندی بسیار مترقی و شفاف است گام بردارند.

وی ادامه داد: در این مسیر این وزارتخانه نیاز به همکاری نهادهای مختلف از جمله مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی دارد که به طور قطع هر دو نهاد کمک لازم را خواهند کرد.

عارف تاکید کرد: مهم‌ترین مسئله در آموزش و پرورش کیفیت آموزش و ارتقای جایگاه معلمان است که امید است این موارد حل شود.

رییس فراکسیون امید گفت: مشکلات دیگری از جمله موارد سخت افزاری در مدارس وجود دارد که از نظر ساخت و ایمنی با نگرانی روبرو هستیم به طوری که ۲۰ تا ۲۵ درصد کلاس‌ها ایمنی لازم را ندارند.

وی خاطرنشان کرد: ایمنی مدارس در مجلس دنبال می‌شود و امید است بتوان طی چند سال آینده به سامان برسانیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها