نباید دست به خودتحریمی بزنیم پازوکی

نباید دست به خودتحریمی بزنیم

ایران برای بازنگشتن به فهرست سیاه باید لوایح چهارگانه FATF را تصویب کند.تایید شورای نگهبان رسید. تصویب این لایحه به نفع اقتصاد ایران است
گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ بیگدلی

گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰

در همان ابتدا که بازرس مولر گزارش داد، کاملا به نفع ترامپ تمام شد که اعلام کرد پیروزی ترامپ هیچ ارتباطی به دخالت روس‌ها در انتخابات نداشته
يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 21
کد خبر: ۱۱۲۲۱۸
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
دوربین‌ها تصویر «نتانیاهو» را در مجلس در حالی که مقاله‌ای از «دیلی بیست» تحت عنوان «قاتلان ایرانی برای انتقام برمی‌گردند» می‌خواند ثبت کرده‌اند.
تدبیر24»«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل به دلیل ماراتن رای‌گیری‌های تابستان قبل از تعطیلات، دائما در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) حاضر می‌شود. این رای‌گیری‌ها روز چهارشنبه بعد از اعلام دستور کار مجلس کامل خواهد شد و ممکن است به دلیل اختلاف نظرها تا جمعه طول بکشد.

این رسانه با اشاره به حضور مستمر «نتانیاهو» در جلسات مجلس نوشت: او برای سرگرم شدن در مجلس درباره موضوع مورد علاقه‌اش مطالعه می‌کند؛ ایران.

دوربین‌ها تصویر «نتانیاهو» را در حالی که مقاله‌ای از «دیلی بیست» تحت عنوان «قاتلان ایرانی برای انتقام برمی‌گردند» را می‌خواند ثبت کرده‌اند.

این مقاله به ادعاهای برخی مقامات امنیتی و کارشناسان مبارزه با تروریسم اشاره کرده که گفته‌اند: عناصری از سرویس‌های مخفی ایران تحرکاتشان را در اروپا و آفریقا به طور فزاینده‌ای افزایش داده و از نمایندگی‌های دیپلماتیک‌شان در خارج از کشور به عنوان ابزاری برای پیشبرد پروژه قدرتشان استفاده می‌کنند.

نتانیاهو این مقاله را با «اسرائیل کاتز» وزیر سرویس اطلاعاتی اسرائیل که یکی از اعضای کابینه امنیتی این رژیم است هم به اشتراک گذاشته است. در گذشته نتانیاهو بیشتر زمان خود را در مجلس به مطالعه بیوگرافی «وینستون چرچیل» نخست وزیر اسبق بریتانیا که قهرمان اوست، اختصاص داده بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها