تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 20
کد خبر: ۱۱۲۲۲۹
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
عضو کمیسیون آموزش مجلس از عدم پیگیری مناسب وزارت آموزش و پرورش نسبت به تاخیر بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ در پرداخت‌هزینه های درمانی فرهنگیان انتقاد کرد.
تدبیر24»داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتدر واکنش به تاخیر بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ در پرداخت هزینه‌های درمانی فرهنگیان، گفت: تاخیر در پرداخت هزینه درمان تضعییع حقوق فرهنگیان را به دنبال دارد و بیمه حافظ نباید از زیر بار تعهدات، پرداخت مطالبات و انجام وظیفه اصلی خود شانه خالی کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیمه آتیه سازان حافظ باید به تعهدات خود در قبال فرهنگیان عمل کند، افزود: وقتی فرهنگیان سهم بیمه خود را در زمان مناسب پرداخت می‌کنند، هیچ توجیهی برای تاخیر در پرداخت‌ها وجود ندارد.

محمدی ادامه داد: فرهنگیان با مشکلات زیادی مواجه هستند و نباید با تاخیر در پرداخت هزینه‌های درمان مشکلی به مشکلات آنها افزوده شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم از پیگیری علت تاخیر بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ در پرداخت هزینه‌های درمانی فرهنگیان خبر داد و گفت: فرهنگیان با مشکلات زیادی هستند که باید از سوی مسئولان و نمایندگان پیگیری شود اما این مشکل را به صورت موردی از وزارت آموزش و پرورش پیگیری خواهیم کرد.

محمدی افزود: از مسئولان بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ انتظار داریم هر چه سریع‌تر مشکل تاخیر در پرداخت هزینه درمان را رفع کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، علت تاخیر در پرداخت هزینه درمانی فرهنگیان را بی‌نظمی، بی‌برنامگی، ضعف نظارت و عدم پیگیری مناسب وزارت آموزش و پرورش دانست و گفت: واحدهای مربوطه وزارت آموزش و پرورش که در این زمینه مسئولیت دارند باید اقدامات لازم را انجام داده و پیگیری مناسب را داشته باشند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بیمه‌ها به طور مداوم و همیشه با مشکلات مالی مواجه هستند و در واقع مشکلات آنها تمامی ندارد؛ در این رابطه نیاز است دولت نظارت‌ بر عملکرد بیمه‌ها را تشدید کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها