ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 09
کد خبر: ۱۱۲۴۹۹
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس فروش اردوگاه شهید باهنر را رد و عنوان کرد: این اردوگاه در ازای ۴ هزار میلیارد تومان پاداش پایان خدمت بازنشستگان ضمانت شرکتی شده است.
تدبیر24»محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با رد خبر فروش ارودگاه شهید باهنر، عنوان کرد: مجلس این اجازه را به دستگاه‌های اجرایی داده است که بتوانند از طریق صُکوک (ابزاری برای تامین مالی اسلامی) بدهی‌های خود را پرداخت کنند لذا آموزش و پرورش با استناد به این مصوبه مجلس شرکتی را یافت که بتواند در این حوزه با یکدیگر به توافق برسند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس قرارداد منعقده شرکت طرف قرارداد آموزش و پرورش متعهد شد که 4 هزار میلیارد تومان پاداش پایان خدمت بازنشستگان را پرداخت کند و در ازای آن آموزش و پرورش بخشی از اردوگاه باهنر را پس از ارزیابی به صورت صُکوک، ضمانت شرکت مذکور کند.

وی با بیان اینکه حدود این قرارداد پس از پایان یافتن اقساط به پایان می‎‌رسد و اردوگاه شهید باهنر مجددا در مالکیت کامل آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت، اقدام آموزش و پرورش در این رابطه را قانونی دانست.

بیرانوندی ادامه داد: بر اساس قرارداد طرفین بخش ساختمان اردوگاه باهنر این رقم ارزیابی شده و تحت ضمانت شرکت طرف قرارداد آموزش و پرورش قرار گرفته است.

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره مجهول الهویه بودن شرکت طرف قرارداد آموزش و پرورش نیز گفت: این معامله در حوزه بورس انجام شده و بر اساس ضوابط قانونی و مقررات بورس معاملات پیش رفته است لذا بعید به نظر می‌رسد که شرکتی مجول الهویت طرف قرارداد آموزش و پرورش باشد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها