کد خبر: ۱۱۲۵۲۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان همدان از ابلاغ دستورالعمل بازنشستگی فرهعنگیان در سال 97 خبر داد.

تدبیر24»محمد بداغی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در این دستورالعمل مفاد قانونی و نحوه انجام بازنشستگی عادی، توافقی، اجباری، مشترکین صندوق تأمین اجتماعی و…. تبیین و جهت اجرا به ادارات تابعه ارسال شد.

بداغی با بیان این که از نکات مهم این دستورالعمل تغییر شرایط استمرار خدمت کارکنان شاغل در واحد های آموزشی است، افزود: آن دسته از معلمان، معاونان و مدیران که دارای مدرک تحصیلی کمتر از کارشناسی ارشد هستند و قبل یا حین سال تحصیلی98-97 از شرایط بازنشستگی برخوردار می شوند، در مناطقی که با کمبود نیروی انسانی مواجهند با موافقت و اعلام منطقه و تأیید کارگروه توسعه استان می توانند تا پایان سال تحصیلی 98-97استمرار خدمت داشته باشند.

وی گفت: کارکنان دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالا تر با ارائه در خواست کتبی و تأیید دستگاه می توانند با سنوات خدمت کمتر از 35 سال سابقه به افتخار بازنشستگی نائل گردند و در صورت عدم در خواست می توانند تا 35 سال به خدمت ادامه دهند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان با تأکید بر این که ادامه خدمت همکاران دارای مدرک لیسانس و پایین تر شاغل در ادارات بعد از 30 سال سابقه مجوزی ندارد، خاطرنشان کرد: در صورتی که سابقه خدمت این دسته از همکاران بعد از 1/7/97 به 30 سال می‌رسد، به شرط انتقال به مراکز آموزشی و اشتغال در سمت های معلم، مدیر آموزگار، معاون دبیر و حد اکثر به مدت یک سال تحصیلی بلامانع است.

بداغی همچنن گفت: ایثار گرانی که به موجب قوانین و مقررات مربوط از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار می باشند، با داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی می‌توانند تا 35 سال خدمت کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها