روزهاي سخت پزشكان خداکرمی

روزهاي سخت پزشكان

جامعه پزشكي هيچ انتظاري از مردم ندارد به جز اينكه در خود مراقبتي و رعايت بهداشت و مشاركت در برخورد هدفمند با كرونا ويروس مشاركت كنند.
موارد آماري در مورد كرونا شکوری راد

موارد آماري در مورد كرونا

در مورد كرونا چندين آمار وجود دارد و يا مي‌تواند وجود داشته باشد ولي نوعا جابه‌جا مطرح و موجب اضطراب و سردرگمي مي‌شود.
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 29
کد خبر: ۱۱۲۵۹۵
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: سال آینده به دلیل بازماندگان سال‌های گذشته و ساختار ۶-۳-۳ دو کنکور برگزار خواهد شد.
تدبیر24»علی زرافشان عصر دیروز در جمع معاونان آموزش متوسطه استان اصفهان، اظهار کرد: شاخصه‌های آموزش و پرورش استان اصفهان محصول تلاش مدیران در سال‌های تصدی پست مدیرتی است.

وی با اشاره به این که منابع آموزش و پرورش محدود شده است، گفت: در چهار سال دولت یازدهم افزایش حقوق‌های معلمان نسبت به دولت‌های قبل بیشتر بوده است.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش افزود: افزایش حقوق‌های معلمان بیش از میزان تورم بوده است و افزایش در واقع به حدی بود که نسبت به سایر دستگاه‌ها بیشتر بوده است، اما تمام این‌ها جبران بودجه و امکانات واقعی که باید در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد، نیست.

وی گفت: در راستای برنامه تعالی با فرض افزایش ۶ تا ۱۲ درصدی حقوق‌های معلمان، افزایش ۱۰ درصدی بودجه آموزش و پرورش و تخصیص‌هایی که منظم پرداخت می‌شود، در اردیبهشت‌ماه سال جاری ۵۲ میلیارد تومان بودجه سال گذشته برای تجهیز هنرستان‌ها تخصیص داده شده است.

زرافشان تصریح کرد: با تمام این امکانات از لحاظ منابع و امکانات شرایط سال جاری مناسب‌تر از سال گذشته از سوی دولت نخواهد بود، با توجه به جنگ اقتصادی آمریکا باید بتوانیم منابع مالی را مدیریت کنیم.

وی افزود: منابعی نیست که در وزارتخانه اختصاص دهند و متوقف شود، اگر بودجه و منابعی به استان داده نمی‌شود به دلیل این‌ است که تخصیص منابع نداریم، اگر تخصیص داده شود وظیفه ستاد در اختیار گذاشتن بودجه به استان‌ها است.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید تنها امتحانات نهایی داریم و تعداد دروس هم بین ۱۰ تا ۱۲ درس بود که این تعداد دروس بین ۸ تا ۱۰ قرار خواهد گرفت، بنا داریم که تعداد امتحانات نهایی افزایش پیدا نکند، سال آینده به دلیل بازماندگان سال‌های گذشته و ساختار ۶-۳-۳ دو کنکور برگزار خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها