کد خبر: ۱۱۲۶۳۸
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
معاون پشتيباني و توسعه مديريت آموزش و پورش شهرستان بن گفت: در ايام نوروز شاهد رشد37درصدي در جذب گردشگران به شهرستان بن بوده ايم که مرکز رفاهي فرهنگيان نقش بسزايي در جذب گردشگران داشته است.

تدبیر24»حجت الله نادري معاون پشتيباني و توسعه مديريت اداره آموزش و پرورش شهرستان بن در گفت و گو با زنگ خبر گفت: هدف از تاسيس خانه معلم ايجاد محيطي سالم جهت برگزاري ميهماني ها و ياد بودها و نيز محلي براي اسکان فرهنگيان و ميهمانان و گردشگران است.

نادري گفت: يکي از مطالبات اساسي همشهريان در اين شهرستان فراهم آوردن فضايي مطلوب براي برگزاري مراسم هاي مختلف بوده است و مرکز رفاهي فرهنگيان جهت پاسخ به اين مطالبه با تلاش هاي شبانه روزي پرسنل اداره آموزش و پرورش فراهم شده است.

وي تصريح کرد: اين مرکز به لحاظ فراهم بودن بستر هاي مناسب از جمله فضاي کافي در يکي از مدارس شبانه روزي طي نه ماه جهت ارائه خدمات در بهمن ماه سال گذشته به بهره برداري کامل رسيد.

نادري افزود: کليه زير ساخت هاي لازم جهت ارائه خدمات مطلوب به همشهريان و مسافران از جمله دو تالار مجهز و مجزا براي برگزاري مراسمات مختلف، ظرفيت پذيرايي از۵۰۰ نفر ميهمان و ۱۵سوئيت با تجهيزات کامل فراهم شده است.

وي تاکنون از برگزاري ۱۶ مراسم مختلف در اين مرکز خبر داد و افزود: در اين مدت کوتاه توانسته ايم ۱۶مراسم مختلف با حضور۴۴۰۵نفر ميهمان از همشهريان را ارائه خدمات داده و رضايت آنان را جلب نماييم.

معاون پشتيباني و توسعه مديريت آموزش و پرورش بن خاطر نشان کرد: کليه در آمد حاصل از اين مرکز براي خريد تجهيزات مدارس و نوسازي و تعمير و هوشمند سازي و ارتقا کيفيت آموزشي مدارس و دانش آموزان مي شود و افرادي که از اين فضا براي برگزاري مراسمات مختلف خود استفاده مي کنند نه تنها از خدمات مطلوب اين مرکز بهره مند شده بلکه در اين امر خداپسندانه و رشد دانش آموزان شهرستان سهيم مي شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها