سفرهایی برای کاهش تنش زرگر

سفرهایی برای کاهش تنش

افزایش رفت و آمدهای دیپلماتیک کشورهای منطقه به ایران نمی‌تواند بی ارتباط با بحرانی باشد که اکنون میان ایران و امریکا در جریان است.
پیامدهای ماندگار ترور و انتقام حسینی

پیامدهای ماندگار ترور و انتقام

در نگاه اول حمله موشکی ایران به پایگاه امریکایی در عراق به منظور انتقام از ترور غیرانسانی سردار قاسم سلیمانی به دست نیروهای امریکایی بود.
سه‌شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 21
کد خبر: ۱۱۲۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
معلمی ۴۵ ساله در فلوریدا، تصمیم گرفت بعد از بیست سال سابقه تدریس، شغل خود را از معلمی به یک سفارش گیرنده حرفه‌ای خرید مواد غذایی تغییر دهد. این شغل جدید، موقعیت مالی او کاملا” تغییر داده و باعث شده که درآمد او سالیانه به ۱۰۰ هزار دلار برسد.
تدبیر24»ادهنسی در دبیرستانی تدریس می‌کرد، اما علاوه بر این دبیرستان برای گذران زندگی خود مجبور در ۴ مدرسه دیگر نیز به صورت پاره وقت فعالیت کند تا بتواند هزینه های زندگی خود و دو فرزندش را تامین کند.
او در سال ۲۰۱۵ در یک شرکت توزیع مواد غذایی به طور پاره‌وقت مشغول به کار شد و توانست در افزایش تعداد مشتریان موفقیت خوبی را کسب کند.
ادهنسی بعد از این موفقیت تصمیم می‌گیرد تا یک سال از دبیرستانی که در آن مشغول به کار بود مرخصی بگیرد تا تمام وقت خود را در این شرکت صرف کند.
او ماه گذشته برای همیشه از کار کردن در مدرسه منصرف شد و استعفای خود را اعلام کرد.
این معلم آمریکایی ساکن فلوریدا که بعد از ۲۰ سال سابقه، تدریس رها کرد، در مورد اینکه چرا فعالیت در این شرکت را بر فعالیت بر مدرسه ترجیح داده است، گفت: فعالیت در این شرکت استرسی ندارد، به طور روزانه با مردم سروکار دارم و به بیرون از شرکت می توانم بروم و از همه مهمتر اینکه رئیس خود هستم. این کار دقیقا همان کاری است که سالها به دنبال آن می گشتم.
وی همچنین افزود: در دبیرستان ۵۰ تا ۶۰ ساعت در هفته فعالیت می کردم بدون آنکه حتی از مزایای تعطیلات تابستانی برخوردار باشم، با این‌وجود حقوقم هرگز به ۵۰۰ هزار دلار نرسید.
این معلم آمریکایی در ادامه البته این را هم گفت که قصد ندارد برای همیشه با تدریس خداحافظی کند چراکه بهترین دوره زندگی خود را در این عرصه گذرانده است.
براساس دیلی نیوز، در حال حاضر کار اصلی این مرد آمریکایی تحویل سفارشات مشتریان، از طریق یک نرم افزار موبایلی است، به عبارت دیگر او لیست خرید را از مشتریان از طریق این نرم افزار می گیرد و بعد اجناس آنها را در درب منزل به آنها تحویل می دهد.
برچسب ها: تدبیر24 ، معلمان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها