سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 27
کد خبر: ۱۱۲۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آموزش و پرورش در جهت تأمین اعتبار اردو‌ها، مشکلاتی دارد و باید هم اولیا و هم نهادهای دیگر چون وزارت ارشاد و سازمان تبلیغات به این وزارتخانه کمک کنند.

تدبیر24»جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی پرسشگر با بیان اینکه اردوهای دانش‌آموزی، علمی، آموزشی و زیارتی هستند، اظهار کرد: برخی اردوها مانند راهیان نور مشترک به سپاه و آموزش و پرورش واگذار می‌شود؛ قبلا آموزش و پرورش تصمیم گرفته بود برخی دروس را در قالب اردو ارائه دهد که با توجه به مشکلات و حوادث محقق نشد.
وی افزود: آموزش و پرورش در جهت تأمین اعتبار اردو مشکلاتی دارد و باید هم اولیا و هم نهادهای دیگر چون وزارت ارشاد و سازمان تبلیغات به آموزش و پرورش کمک کنند.
کوچکی‌نژاد با بیان اینکه اردو یک فرصت خوب است و خاطره ماندگاری می‌شود، گفت: اردو جمع‌گرایی را رشد می‌دهد و بسیاری از دانش‌آموزان مسائل را در اردوها یاد می‌گیرند و از طبیعت بهره‌مند می‌شوند.

وی تصریح کرد: استمرار آموزش در اردوها در بسیاری مدارس دنیا دنبال می‌شود؛ یعنی دانش‌آموزان را در مدرسه نگه نمی‌دارند و مثلاً به کتابخانه‌ها و... می‌برند.

این نماینده مجلس ادامه داد: متأسفانه اردوها و جابجایی با کیفیت دانش‌آموزان، نیازمند منابع مالی است وگرنه ظرفیت‌های معلمان و مدیران مدارس بالاست و بیشتر به دلیل عدم امکانات، دانش‌آموزان را در کلاس حبس می‌کنیم؛ از آن سو اگر حادثه ای به‌وقوع بپیوندد همه از وزیر تا مدیر مدرسه پای محاکمه و پاسخگویی می‌آیند و این نگرانی در مدیران وجود دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها