کد خبر: ۱۱۲۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
با سفر در بزرگراه یونگوآ چین، سفری لذت‌بخش را در زیباترین بزرگراه دنیا از میان دل طبیعت تجربه می‌کنید.

تدبیر24»سفری لذت‌بخش در زیباترین بزرگراه دنیا+ تصاویربه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رانندگانی که در بزرگراه مخصوص استان جیانگسی سفر می‌کنند، آرزو می‌کنند هرگز سفرشان به پایان نرسد.

حدود 60 کیلومتر از بزرگراه یونگوآ واقع در غرب کوه مشهور لوشان در استان جیانگسی کشور چین بر روی مخزن آبی عظیمی ساخته شده است. زیبای وصف ناپذیر این بزرگراه رانندگان را حین سفر در آن مجذوب خود می‌کند و به معنای واقعی حس حرکت بر روی آب‌های نقره‌ای و فیروزه‌ای را به انسان القا می‌کند.

این بزرگراه زیبا با اتصال 17 پل بر روی مخزن آبی عظیم با مساحت 248 کیلومتر که دارای ظرفیت 8 میلیارد مترمکعب آب است، ساخته شده است.تصاویر هوایی بسیار جذاب به گونه‌ای که انگاه جاده و آب‌ها با هم مخطلوط شده‌اند و جزئی از یکدیگر می‌باشند. ببیندگان این تصاویر با شگفتی اعتراف کردهاند که انگاه مسیر انتهایی ندارد و در نهایت به آسمان می‌رسد.

 

اخبار,اخبارگوناگون,زیباترین بزرگراه دنیا

 

اخبار,اخبارگوناگون,زیباترین بزرگراه دنیا


رانندگان در طول سفر در این بزرگراه همواره خود را در حال گردش در اطراف جزایر و تپه‌های سرسبز بر روی آب‌های عمیق با چشم‌اندازی بی‌نهایت زیبا می‌بینند. طول کل بزرگراه یونگوآ 104 کیلومتر است. قرارگیری این بزرگراه در کنار پارک ملی لوشان که از سال 1996 به عنوان میران جهانی در یونسکو به ثبت رسیده است و همواره بیش از یک منطقه گردشگری بوده، بر زیبایی‌های ابن بزرگراه یونگوآ افزوده است.

 

اخبار,اخبارگوناگون,زیباترین بزرگراه دنیا

 

اخبار,اخبارگوناگون,زیباترین بزرگراه دنیا

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها