تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۲۹۸۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با انتقاد از حذف سختی کار از حقوق معلمان، گفت: در شرایطی که افراد با حقوق‌های بالا نمی‌توانند از پس زندگی خود برآیند حذف یک دیف از دریافتی فرهنگیان غیرقابل تحمل است.
تدبیر24»سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از حذف سختی کار از حقوق معلمان، گفت: خانواده یک میلیون نفری فرهنگیان از نظر مسائل اقتصادی و معیشتی نیازمند توجه بیشتر است لذا دولت و مجلس باید راه‌ها و روش‌هایی به کار گیرند تا به معیشت و اقتصاد فرهنگیان و معلمان کمک کنند.

با حقوق‌های پایین نمی‌توان در شان یک فرهنگی زندگی کرد

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افزود:  با حقوق‌های پایین نمی‌توان در شان یک فرهنگی زندگی کرد به همین دلیل 3 سال پیش آموزش و پرورش برای حمایت از فرهنگیان ردیفی در حکم آنان به نام سختی کار قرار داد البته این ردیف نیز مبلغ قابل توجهی نبود اما راهی برای کمکی به دریافتی فرهنگیان محسوب می‌شد.

دولت باید به دنبال روش‌هایی برای حمایت از فرهنگیان باشد

وی با بیان اینکه آموزش وپرورش اخیرا ردیف سختی کار را حذف کرده است و این مبلغ به آنان پرداخت نمی‌شود، ادامه داد: این اقدام برای جامعه بزرگ فرهنگیان ناخوشایند است دولت باید به دنبال روش‌هایی برای حمایت از فرهنگیان باشد و ردیف‌های دیگری را به حقوقشان اضافه کند تا فرهنگیان بتوانند در این شرایط سخت از پس هزینه‌های زندگی برآیند حذف سختی کار از حقوق معلمان ظلمی بزرگ به جامعه فرهنگیان است.

حذف یک ردیف از دریافتی فرهنگیان غیرقابل تحمل است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه معلمان آینده‌ساز کشور هستند و نسل آینده را آماده می‌کنند، عنوان کرد: در شرایطی که افراد با حقوق‌های بالا نمی‌توانند از پس زندگی خود برآیند حذف یک ردیف از دریافتی فرهنگیان غیرقابل تحمل است.

عضو فراکسیون فرهنگیان کجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط کنونی باید به دنبال رضایتمندی اقشار باشیم و آنها را به آینده امیدوار کنیم، خاطرنشان کرد: وقتی جامعه فرهنگیان کشور احساس نارضایتی کند چگونه می‌تواند به دانش‌آموزان امید دهد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها