تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۲۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خراسان رضوی گفت: شما این نکته را در نظر داشته باشید که آمریکایی‌ها اعلام کردند مدیرانی که در نظام جمهوری اسلامی ایران فساد مالی دارند سربازان آمریکا هستند.

تدبیر24»محمدرحیم نوروزیان در مراسم تکریم و معارفه معاون استاندار و فرماندار مشهد در اتاق بازرگانی، اظهار کرد: با وجود آن که مشهد مورد تهاجم عناصرخارجی و گروه‌های ضد انقلاب قرار گرفته اما ما در این شهر با وجود این موارد شاهد ظرفیت‌های بسیار بالایی نیز هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خراسان رضوی ادامه داد: رسانه‌ها  و نیروهای نظامی قوی و همچنین فضای مجازی مناسب در این شهر به شکل ویژه‌ای وجود دارد و این ظرفیت‌ها سبب می‌شود که تمامی نگاه‌ها به سمت مشهد جلب شود.

نوروزیان بیان کرد: امید داریم همکاری‌های ما و مسئولین همچنان ادامه پیدا کند و آقای موهبتی در سمت خود به خوبی ایفای نقش کند، رمز موفقیت ما سه مسئله اصلی است. اول اینکه ما باید با یکدیگر با محبت رفتار کنیم، دوم آنکه احترام به مردم را فراموش نکنیم و همچنین آن‌ها را در امور خود مشارکت دهیم، اگر مردم احساس آن را داشته باشند که این کشور متعلق به آن‌ها است حتما ما را همراهی خواهند کرد.

وی تصریح کرد: حدود 40 سال از انقلاب می‌گذرد، اقداماتی که مسئولین در این مدت انجام می‌دهند بر هیچ کس پوشیده نیست و هیچ کس سزاوارتر از خود ما نیست که به گذشته بازگردیم و نگاه کنیم که چه اقداماتی را انجام دادیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خراسان رضوی اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی برکات زیادی داشته برخلاف آنچه دشمنان بزرگنمایی می‌کنند ما ظرفیت‌های زیاد و قدرت حل مسئله بالایی داریم و باید از این ظرفیت نهایت استفاده را ببریم.

نوروزیان تاکید کرد: ما در شهر مشهد در این چند روز مشکل خاصی نداشتیم، همین طور در برخی شهرها مثل یک شهر 3 میلیونی 200 نفر شعارهایی با هر انگیزه‌ای می‌دهند دشمن در رسانه‌ها این مساله را بزرگ می‌کند که رسانه‌های ما نیز گاهی ناخواسته این اقدام را انجام می‌دهند.

وی گفت: البته مردم مشکل دارند و ما منکر آن نیستیم وبخشی از آن به خود ما باز می‎گردد اما حقیقت امر این است که دولت زحمت خود را می‌کشد، درست است که ما در مساله ارز و خروج آمریکا از برجام مشکل داشتیم اما عوامل خارجی نیز بی‌تاثیر نبودند، در هر حال همه ما در دو سه جبهه مشغول فعالیت هستیم و مطمئن باشید که دشمن هیچ کاری نمی‌تواند بکند و اگر آن‌ها می‌توانستند کاری کنند هیچ وقت درنگ نمی‌کردند، شما این نکته را در نظر داشته باشید که آمریکایی‌ها اعلام کردند مدیرانی که در نظام جمهوری اسلامی ایران فساد مالی دارند سربازان آمریکا هستند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها