از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 22
کد خبر: ۱۱۲۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از احتمال محاسبه ضریب سختی کار برای معلمان خبر داد و گفت: اگر دیوان عدالت اداری موافقت کند، بیش از ۶۰ هزار تومان به فیش حقوقی معلمان اضافه می‌شود.
تدبیر24»محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اجرای قانون افزایش حقوق کارکنان دولت تا سقف 18 درصد، گفت: با توجه به اینکه ضریب 120 ساعت در قانون مصوب، تحت عنوان ضریب سختی کار برای معلمان در نظر گرفته شده بود، احساس می‌شد با اجرای قانون مذکور حقوق معلمان افزایش چشمگیری داشته باشد که این اتفاق رخ نداد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی علت عدم افزایش حقوق معلمان را حذف ضریب سختی کار معلمان توسط دیوان عدالت اداری برای محاسبه حقوق دانست و افزود: پس از اینکه رأی دیوان عدالت اداری در محاسبه حقوق فرهنگیان محاسبه شد تفاوت بارزی در افزایش حقوق معلمان ایجاد و این مسئله موجب نارضایتی فرهنگیان شد.

میانگین افزایش حقوق معلمان به 10.4 درصد می‌رسد

وی میانگین افزایش حقوق معلمان را 9.8 درصد عنوان و اضافه کرد: در صورت تغییر نظر دیوان عدالت اداری رقمی بیشتر از 60 هزار تومان به فیش حقوقی معلمان افزوده خواهد شد که به این ترتیب میانگین افزایش حقوق معلمان به 10.4 درصد خواهد رسید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از پیگیری کمیسیون آموزش برای تغییر نظر دیوان و ارتقای حقوق معلمان خبر داد و کمیسیون آموزش از وزارت آموزش و پرورش می‌‎خواهد این موضوع را پیگیری کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها