تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۳۰۵۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
سرهنگ علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از دستگیری متهم پرونده درگیری منجر به جنایت در شهرک مشیریه خبر داد .
تدبیر24»سرهنگ علی ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت : ساعت 11:00 مورخه 22/03/1397 وقوع یک درگیری منجر به جنایت در پارک پامچال به کلانتری 169 مشیریه اعلام شد . با حضور مأمورین در محل مشخص شد جوانی افاغنه ( 25 ساله ) بر اثر اصابت جسم تیز به ناحیه سینه دچار خونریزی شدید شده و فوت کرده است ؛ پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" تشکیل و جهت ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با آغاز تحقیقات میدانی ، کارآگاهان اداره دهم در محل جنایت حاضر و در همان تحقیقات اولیه از شاهدان صحنه ی درگیری موفق به شناسایی برادر مقتول به نام "خدایار" ( 22 ساله ) به عنوان متهم پرونده شدند که طی درگیری ، با چاقو ضربه ای به برادرش زده و پس از آن از محل متواری شده است .
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با شناسایی محل کار خدایار در یک پروژه ساختمانی در شهرک مشیریه به این محل مراجعه و اطلاع پیدا کردندکه وی از محل کار خود متواری شده است . اقدامات پلیسی جهت شناسایی مخفیگاه خدایار در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داشت تا نهایتا کارآگاهان اطلاع پیدا کردندکه خدایار اخیرا در یک پروژه ساختمانی در منطقه سعادت آباد – بلور دریا مشغول بکار شده است . بلافاصله کارآگاهان اداره دهم در روز دوشنبه مورخه 15/05/1397 به این محل مراجعه و در بازرسی از محل موفق به شناسایی خدایار در عمق 20 متری زمین ، در زمان اجرای عملیات گودبرداری ساختمان و نهایتا دستگیری وی شدند .
خدایار پس از دستگیری و انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی صراحتا به درگیری منجر به قتل برادرش اعتراف کرد و در اظهاراتش گفت : چند ماه پیش یکی از دوستانم قصد رفتن به افغانستان را داشت و به همین علت مبلغی را به امانت نزد من گذاشت ؛ از ترس سرقت پول ، موضوع را با برادرم در میان گذاشته و نهایتا تصمیم بر آن شد تا پول را به برادرم داده تا او در خانه اش نگهداری کند ؛ پس از آنکه صاحب پول مجددا به تهران آمد ، جهت تحویل گرفتن پول نزد برادرم رفتم اما در کمال تعجب وی با طرح برخی موضوعات عنوان کرد که پول را بابت بدهی من برداشته است ؛ چندین نوبت به درب منزل برادرم در مشیریه رفته تا شاید او را راضی کنم تا پول را پس دهد اما او هر بار همان صحبت اولیه ی خودش را تکرار می کرد تا اینکه روز حادثه تلفنی با او صحبت کرده و اینبار از او خواستم تا به پارک نزدیک خانه اش مراجعه کند تا آنجا صحبت کنیم ... مجددا برادرم همان صحبت های قبلی را تکرار کرد و همین موضوع باعث درگیری ما دو نفر شد ؛ در یک لحظه کنترل خودم را از دست داده ؛ با چاقو ضربه ای به سینه ی برادرم زدم . برادرم روی زمین افتاد و غرق در خون شد ؛ در حالیکه بسیار ترسیده بودم بی هدف از محل دور شده و فرار کردم " .
سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : متهم با قرار بازداشت موقت صادره از سوی بازپرس محترم شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران و جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد .

 

  قاتل در عمق 20 متری چاه دستگیر شد
برچسب ها: تدبیر24 ، چاه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها