تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۳۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال نیز در جشنواره مسابقات فرهنگی - هنری، شاهد حضور پرشور و نشاط نخبگان فرهنگی - هنری در کنار استادان برجسته ملی هستيم تا با هم افزایی و پیشرفت، در رقابتی دوستانه در بوته آزمایش در سطح ملی، توانمندی خود را با سنگ محک داوران بسنجند.

تدبیر24»سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش به مناسبت برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش‌آموزان سراسر کشور، پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: ایرانیان فرهنگ مدار در گذرگاه پرفراز و نشیب تاریخ همواره خوش درخشیده و جلوه‌گری کرده‌اند. بسیار خرسندم که شما فرزندان ایران زمین، فراتر از آموزه‌های دانش محور، به نوآوری، آفرینش‌گری و هنر، روی آورده اید، در کنار ساحت‌های دیگر برای فردای ایران اسلامی اشاره و تأکید شده است؛ برآنیم تا شرایطی مهیا نماییم که شما عزیزان هنرمند افتخارآفرینان ایران عزیز باشید.

آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید با ایمان به نقش بی بدیل آینده‌سازان این مرز و بوم و بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در پیشرفت همه جانبه کشور تلاش دارد با به کارگرفتن همه امکانات ملی، معنوی و فرهنگی، ایجاد فضاهای پرنشاط و پویا و برگزاری جشنواره ها و مسابقات، دامنه این حرکت فرهنگی ـ هنری را در زندگی روزمره دانش‌آموزان توسعه دهد تا آنان در آینده به عنوان شهروندانی هوشمند، قدرتمند، با نشاط، سالم، متفکر، کارآمد و مؤثر به پیشرفت کشور و پیشبرد اهداف متعالی نظام اسلامی خدمت کنند.

امسال نیز در سی و ششمین دوره جشنواره مسابقات فرهنگی - هنری، شاهد حضور پرشور و نشاط شما نخبگان فرهنگی - هنری در کنار استادان برجسته ملی هستیم تا با هم افزایی و پیشرفت، در رقابتی دوستانه در بوته آزمایش در سطح ملی، توانمندی خود را با سنگ محک داوران گرامی بسنجید، از درگاه خداوند مهربان، تندرستی ، پیشرفت و شادکامی شما خواستارم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها