کد خبر: ۱۱۳۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال نیز در جشنواره مسابقات فرهنگی - هنری، شاهد حضور پرشور و نشاط نخبگان فرهنگی - هنری در کنار استادان برجسته ملی هستيم تا با هم افزایی و پیشرفت، در رقابتی دوستانه در بوته آزمایش در سطح ملی، توانمندی خود را با سنگ محک داوران بسنجند.

تدبیر24»سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش به مناسبت برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش‌آموزان سراسر کشور، پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: ایرانیان فرهنگ مدار در گذرگاه پرفراز و نشیب تاریخ همواره خوش درخشیده و جلوه‌گری کرده‌اند. بسیار خرسندم که شما فرزندان ایران زمین، فراتر از آموزه‌های دانش محور، به نوآوری، آفرینش‌گری و هنر، روی آورده اید، در کنار ساحت‌های دیگر برای فردای ایران اسلامی اشاره و تأکید شده است؛ برآنیم تا شرایطی مهیا نماییم که شما عزیزان هنرمند افتخارآفرینان ایران عزیز باشید.

آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید با ایمان به نقش بی بدیل آینده‌سازان این مرز و بوم و بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در پیشرفت همه جانبه کشور تلاش دارد با به کارگرفتن همه امکانات ملی، معنوی و فرهنگی، ایجاد فضاهای پرنشاط و پویا و برگزاری جشنواره ها و مسابقات، دامنه این حرکت فرهنگی ـ هنری را در زندگی روزمره دانش‌آموزان توسعه دهد تا آنان در آینده به عنوان شهروندانی هوشمند، قدرتمند، با نشاط، سالم، متفکر، کارآمد و مؤثر به پیشرفت کشور و پیشبرد اهداف متعالی نظام اسلامی خدمت کنند.

امسال نیز در سی و ششمین دوره جشنواره مسابقات فرهنگی - هنری، شاهد حضور پرشور و نشاط شما نخبگان فرهنگی - هنری در کنار استادان برجسته ملی هستیم تا با هم افزایی و پیشرفت، در رقابتی دوستانه در بوته آزمایش در سطح ملی، توانمندی خود را با سنگ محک داوران گرامی بسنجید، از درگاه خداوند مهربان، تندرستی ، پیشرفت و شادکامی شما خواستارم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها