دلواپسان در خط مقدم کودتای ارزی هشی

دلواپسان در خط مقدم کودتای ارزی

این روزها بازار ارز و سکه با چنان نوساناتی مواجه شده‌ که هیچ ‌کارشناسی این تحولات را مبتنی بر منطق علم اقتصاد نمی‌داند.برخی تحلیلگران این روند را برگرفته از روابط بین‌المللی ایران و حضور خارجی‌ها در بازار ایران می‌دانند و عده‌ای دیگر انگشت اتهام را به سمت مخالفان داخلی دولت نشانه می‌روند و آنها را متهم به دستکاری در بازار می‌کنند.
رقص تیترهای شکلاتی در جاده های روزنامه ای آساره کیانی

رقص تیترهای شکلاتی در جاده های روزنامه ای

از لابه لای محرومیت های روزنامه ای، مهاجرت ها و محدودیت های قلمی؛ دوستت دارم روزنامه
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 20
کد خبر: ۱۱۳۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال نیز در جشنواره مسابقات فرهنگی - هنری، شاهد حضور پرشور و نشاط نخبگان فرهنگی - هنری در کنار استادان برجسته ملی هستيم تا با هم افزایی و پیشرفت، در رقابتی دوستانه در بوته آزمایش در سطح ملی، توانمندی خود را با سنگ محک داوران بسنجند.

تدبیر24»سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش به مناسبت برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش‌آموزان سراسر کشور، پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: ایرانیان فرهنگ مدار در گذرگاه پرفراز و نشیب تاریخ همواره خوش درخشیده و جلوه‌گری کرده‌اند. بسیار خرسندم که شما فرزندان ایران زمین، فراتر از آموزه‌های دانش محور، به نوآوری، آفرینش‌گری و هنر، روی آورده اید، در کنار ساحت‌های دیگر برای فردای ایران اسلامی اشاره و تأکید شده است؛ برآنیم تا شرایطی مهیا نماییم که شما عزیزان هنرمند افتخارآفرینان ایران عزیز باشید.

آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید با ایمان به نقش بی بدیل آینده‌سازان این مرز و بوم و بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در پیشرفت همه جانبه کشور تلاش دارد با به کارگرفتن همه امکانات ملی، معنوی و فرهنگی، ایجاد فضاهای پرنشاط و پویا و برگزاری جشنواره ها و مسابقات، دامنه این حرکت فرهنگی ـ هنری را در زندگی روزمره دانش‌آموزان توسعه دهد تا آنان در آینده به عنوان شهروندانی هوشمند، قدرتمند، با نشاط، سالم، متفکر، کارآمد و مؤثر به پیشرفت کشور و پیشبرد اهداف متعالی نظام اسلامی خدمت کنند.

امسال نیز در سی و ششمین دوره جشنواره مسابقات فرهنگی - هنری، شاهد حضور پرشور و نشاط شما نخبگان فرهنگی - هنری در کنار استادان برجسته ملی هستیم تا با هم افزایی و پیشرفت، در رقابتی دوستانه در بوته آزمایش در سطح ملی، توانمندی خود را با سنگ محک داوران گرامی بسنجید، از درگاه خداوند مهربان، تندرستی ، پیشرفت و شادکامی شما خواستارم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها