از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 21
کد خبر: ۱۱۳۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
دکتر سید احمد تارا یکی از متخصصین بیماری های کلیه است که رئیس بخش پیوند یکی از بیمارستان های دولتی در تهران هم هست.

تدبیر24»همیشه صفحه اخبار حوادث در روزنامه ها و بخش اخبار حوادث در سایر رسانه ها مورد توجه عموم بوده و شاید بتوان گفت هدف از انتشار این اخبار علاوه بر اطلاع رسانی، هوشیارتر کردن مردم است تا در صورت بروز موارد مشابه، با هوشیاری اقدام کنند تا از بروز حوادث ناگوار خودداری کنند. یکی از خبرهایی که امروز منتشر شد، خبر حمله به دکتر تارا پزشک مشهور در تهران بوده که ما در این مقاله از پرشین وی جزییات آن را برای شما منتشر کرده ایم. ما را همراهی کنید.

حمله به دکتر تارا

حمله به دکتر تارا

حمله به دکتر سید احمد تارا

حمله به دکتر سید احمد تارا توسط مرد جوان

دکتر سید احمد تارا پزشک مشهور یکی ازبیمارستان های دولتی تهران ، شب گذشته در بیمارستان هدف ضربات کارد یک مهاجم قرارگرفت و به شدت زخمی شد.

جزییات بیشتر از حمله به دکتر تارا

شامگاه دیروز دکتر سیداحمد تارا، فوق تخصص بیماری های کلیه و رئیس بخش پیوند یکی ازبیمارستان های دولتی پایتخت، درکلینک هدف ضربات کارد یک مردجوان قرارگرفت وبه شدت زخمی شد. دکترتارا که ازاین سوء قصد خونین جان سالم به دربرده است گفت:شامگاه دوشنبه و پس ازویزیت بیماران دربیمارستان، درحالی که دراتاق کارم تنها بودم ناگهان در به طرزهولناکی بازشد و مرد جوانی که گازاشک آور دردست داشت به طرفم حمله کرد.

او همانطور که گازاشک آور را به سروصورتم می پاشید ومن هم قادربه هیچ دفاعی نبودم با چاقوی بزرگی که دردست داشت گردن ام را هدف قرارداد.بعد هم درحالی که روی زمین افتاده بودم چند ضربه دیگربه شکم و پهلوهایم زد و همزمان با سروصدا و فریاد های کمک خواهی ام ازآنجا فرارکرد. فوق تخصص بیماری های کلیه اظهارداشت:درحالی که نیمه جان و خونین روی زمین افتاده بودم کارکنان بیمارستان که با شنیدن صدای فریادهای کمک خواهی ام به اتاق ام آمده بودند بلافاصله مرا به اتاق عمل انتقال دادند.خوشبختانه با لطف خدا و اقدام به موقع همکارانم خونریزی شدید مهارشد.

دکترتارا افزود:تمامی شواهد نشان می دهد که مهاجم چاقو کش باطرح و نقشه قبلی و برنامه ریزی دقیق وارد بیمارستان شده و درفرصتی مناسب به طرفم حمله کرده است. دکترتارا با صراحت اعلام کرد که این موضوع ارتباطی به مسایل درمانی و پزشکی نداشته و ماموران پلیس سرگرم تحقیقات تخصصی برای کشف علت و انگیزه این اقدام جنایتکارانه هستند.

ضمن اینکه ضارب نیزهنگام فرار دستگیرشده وبازجویی های فنی،تخصصی پلیسی درباره علت و انگیزه اصلی این اقدام جنایتکارانه ازسوی کارآگاهان ادامه دارد.

وی که هم اکنون دربخش ویژه تحت مراقبت های تخصصی قراردارد گفت:خوشبختانه پزشکان معالج اعلام کرده اند خونریزی بند آمده ولی با این وجود مراقبت های لازم همچنان ادامه دارد.

برچسب ها: تدبیر24 ، جزییات
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها