تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۳۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
فسیلهای کشف شده متعلق به 550 سال پیش از کودکان قربانی شده توسط پدر و مادرانشان برای هدیه به خدایانی که هرگز وجود نداشته اند بزرگترین جنایت ذبح فرزند در تاریخ را فاش کرد.

تدبیر24»انسان شناسان در پرو جمعیت عظیم کودکان قربانی شده در 550 سال گذشته را کشف کردند. مردم چیمو احتمالا 140 کودک را کشته و به خدای خود تقدیم کرده اند. صحنه ی جهنمی بی سابقه-انسان شناسان کشف کردند که ثابت می کند بیشترین تعداد کودکان قربانی شده-در کنار ساحل شمالی پرو کشته شده اند.


کودکان قربانی
کشف بزرگترین گور کودکان قربانی شده 550 سال گذشته

کشف فسیل بزرگترین گور دسته جمعی کودکان قربانی شده توسط والدین شان

سرپرست تیم گابریل پریتو از دانشگاه ملی ترجیجلو در پرو و جان رنو از دانشگاه تولاندر نیوارلئان میگوید:اعضای امپراطوری چیمو به طور مرتب 140 کودک 5 تا 14 ساله و 200 لامای جوان را کشته و به خاک سپرده اند.
ورانومیگوید تا کنون هیچ مثال دیگری در دنیا از قربانی کردن کودکان قابل مقایسه با رخداد چیمو نیست. این اکتشاف در 26 آوریل توسط نشنال جیوگرافیک در واشنگتون دی سی کالیفرنیا اعلام شد.
به جز چند اسکلت ناقص،کودکان و لاماهایی کشف شدند که بر روی پستان ها و استخوان دنده های شان نقش هایی حفاری شده است که نشان میدهد سینه هایشان باز شده است.
فسیل
فسیل بزرگترین گور دسته جمعی کودکان

سه بزرگسال در نزدیکی حوضچه که شامل دو زن میشود با زخم های خشونت آمیزی دفن شده اند ممکن است در مراسم قربانی شرکت کرده باشند. قدمت رادیو کربن مخصوصا در طناب دور گردن لاما ها را در حدود سال 1450 کمی قبل تر از اینکه "اینکا" در 1470 چیمو را فتح کند نشان میدهد. یک لایه گل خشک روی بعضی از قبر های شنی را پوشانده است که احتمالا ناشی از سیلاب ناشی از باران های شدید است.
استخوان ها
کشف جنازه سه بزرگسال در نزدیک حوزچه

وارنو فکر میکند که بحران های کشاورزی ناشی از سیل تکرار شده ممکن است رهبران چیمو را به قربانی کردن فرزندان خود برای خدایشان هدایت کرده باشد.
برچسب ها: تدبیر24 ، گور کودکان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها