تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
کد خبر: ۱۱۳۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
تصادف دو خودروی سواری در شهریار، خسارات جانی و مالی بر جای گذاشت.
تدبیر24»تصادف دو خودروی پژو ۴۰۵ و ام وی ام با یکدیگر در بلوار آزادگان شهریار، خسارات جانی و مالی بر جای گذاشت.

مهندس احمد کریمی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهریار در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: طی تماس‌های مردمی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار، تصادف دو خودروی پژو ۴۰۵ و ام.وی.ام با یکدیگر در بلوار آزادگان شهریار گزارش شد.

وی گفت: با اعلام این خبر امدادگران ایستگاه ۷۰۱ کهنز با تجهیزات و امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار افزود: با بررسی‌های صورت گرفته توسط ماموران آتش نشانی از محل حادثه مشخص شد، دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و ام.وی.ام به‌دلیل تخطی از سرعت مجاز و بی‌احتیاطی و عدم توانایی در کنترل خودرو با یکدیگر تصادف کرده‌اند.

وی بیان داشت: دو راننده خودرو پژو ۴۰۵ و ام.وی.ام به‌دلیل شدت این برخورد مصدوم شده و به خودروهای آن‌ها خسارات مالی وارد شد.

کریمی ادامه داد: ماموران آتش نشانی ایستگاه ۱۰۱ مرکزی شهریار ضمن ایمن‌سازی کامل محل حادثه، به‌دلیل نشت بنزین از خودروی ام.وی.ام اقدام به قطع سرباتری خودرو کرده و محل حادثه را به‌منظور بررسی‌های تکمیلی به پلیس راهور تحویل دادند.

وی در پایان عنوان کرد: رانندگان این دو خودرو به‌دلیل مصدومیت ناشی از تصادف، به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

تصادف

تصادف

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها