فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود فلاحت پیشه

فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود

استیضاح به معنای روشن شدن و حق نمایندگان است و تفاوتش با تذکر و سوال این است که در نهایت اگر نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع نشوند و رأی به عدم اعتماد دهند، وزیر استیضاح می‌شود.
نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان کشاورز

نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان

به موجب اصل نودویکم قانون اساسی، 6 نفر حقوقدان عضو شورای نگهبان از حقوقدانان مسلمان رشته‌های مختلف حقوقی به‌وسیله رئیس قوه قضائیه به مجلس معرفی می‌شوند و با رأی مجلس انتخاب می‌شوند.
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 10
کد خبر: ۱۱۳۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
تصادف دو خودروی سواری در شهریار، خسارات جانی و مالی بر جای گذاشت.
تدبیر24»تصادف دو خودروی پژو ۴۰۵ و ام وی ام با یکدیگر در بلوار آزادگان شهریار، خسارات جانی و مالی بر جای گذاشت.

مهندس احمد کریمی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهریار در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: طی تماس‌های مردمی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار، تصادف دو خودروی پژو ۴۰۵ و ام.وی.ام با یکدیگر در بلوار آزادگان شهریار گزارش شد.

وی گفت: با اعلام این خبر امدادگران ایستگاه ۷۰۱ کهنز با تجهیزات و امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار افزود: با بررسی‌های صورت گرفته توسط ماموران آتش نشانی از محل حادثه مشخص شد، دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و ام.وی.ام به‌دلیل تخطی از سرعت مجاز و بی‌احتیاطی و عدم توانایی در کنترل خودرو با یکدیگر تصادف کرده‌اند.

وی بیان داشت: دو راننده خودرو پژو ۴۰۵ و ام.وی.ام به‌دلیل شدت این برخورد مصدوم شده و به خودروهای آن‌ها خسارات مالی وارد شد.

کریمی ادامه داد: ماموران آتش نشانی ایستگاه ۱۰۱ مرکزی شهریار ضمن ایمن‌سازی کامل محل حادثه، به‌دلیل نشت بنزین از خودروی ام.وی.ام اقدام به قطع سرباتری خودرو کرده و محل حادثه را به‌منظور بررسی‌های تکمیلی به پلیس راهور تحویل دادند.

وی در پایان عنوان کرد: رانندگان این دو خودرو به‌دلیل مصدومیت ناشی از تصادف، به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

تصادف

تصادف

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها