تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۳۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
سال گذشته شرکت خودروسازی رضوانی موتورز آمریکا به مدیریت یک ایرانی‌الاصل از محصول عجیب خود «تانک» رونمایی کرد.

تدبیر24»تولید خودرو رضوانی موتورز در یک مرکز با مساحت ۵۰٬۰۰۰ فوت مربع در سانتا آنا، کالیفرنیا انجام می‌شود. تانک با ۵۰۰ اسب بخار قدرت، با اینکه هم نامش و طراحی‌اش را از خودروهای نظامی الهام گرفته شده بود اما سلاح گرمی به همراه نداشت و تنها ظاهر آن به خودروهای نظامی شبیه بود.

اکنون رضوانی موتورز از نسخه نظامی تانک رونمایی کرده تا به انتظارات بیشتر مشتریان پاسخ دهد. بدنه و شیشه‌های ضد گلوله، کف ضد بمب‌های جاده‌ای، دوربین‌های دید در شب و دوربین حرارتی، دکمه ایجاد پرده دود برای استتار حرکت، موتور ۷۰۷ اسب بخاری، پوشش بدنه شنی رنگ مات، تایرهای ضد پنچری ران فلت، پوشش محافظ باک بنزین و رادیاتور، چراغ‌های لرزاننده و خیره‌کننذه جلو و عقب برای جلوگیری از تعقیب و درهای الکتریکی از امتیازات نسخه نظامی تانک نسبت به نمونه قبلی هستند. همچنین برای حفظ جان مسافران جعبه کمک‌های اولیه، کیت ضد سرمازدگی و ماسک گاز نیز در داخل خودرو تعبیه شده است. در ادامه تصاویری از این خودرو را می‌بینید.

www.dustaan.com خودروی متفاوت یک ایرانی با امکانات عجیب نظامی! +تصاویرwww.dustaan.com خودروی متفاوت یک ایرانی با امکانات عجیب نظامی! +تصاویرwww.dustaan.com خودروی متفاوت یک ایرانی با امکانات عجیب نظامی! +تصاویر

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها