تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۳۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۹
کارمند سابق کاخ سفید در کتاب جدیدش اسنادی مبنی بر نژادپرست بودن دونالد ترامپ منتشر کرده است؛ جالب اینکه کاخ سفید به این کتاب ـ که هنوز چاپ نشده ـ واکنش نشان داده است!
تدبیر24»«اوماروسا مَنیگالت نیومن» در کتاب جدیدش اسناد و فایل‌های صوتی ارائه داده که نژادپرست بودن دونالد ترامپ را نشان می‌دهد.

او در کتابش سه منبع را عنوان کرده که صدای ضبط شده ترامپ را که حاوی الفاظ نژادپرستانه هستند، ضبط کرده‌اند لیکن کاخ سفید بلافاصله افکار عمومی را بر نادرست بودن محتویات این کتاب مطلع ساخته است. در بخشی از واکنش کاخ سفید نسبت به این کتاب، سارا هوکابی ساندرز معاون رسانه‌ای کاخ سفید می‌گوید: به جای گفتن حقیقت در مورد تمام جنبه‌های خوبی که ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا داراست که درجهت امنیت و پیشرفت این کشور است، این کتاب مملو از دروغ و اتهامات نادرست است. بسیار غم‌انگیز است که یک کارمند سابق بدخلق کاخ سفید سعی دارد از این اظهارات نادرست به نفع خود بهره ببرد و بدتر آنکه رسانه‌ها نیز در این موقعیت یک سکو در اختیار او قرار داده‌اند.

در بخش دیگری از صحبت‌های نویسنده این کتاب که در روزنامه واشنگتن پست منتشر شده،خانم مَنیگالت در مورد برخوردهایی که شخصا از ترامپ دیده می‌گوید:" ترامپ بخصوص در بسیاری از مراسمی که همسرش ملانی ترامپ به عنوان بانوی اول حضور ندارد، مانند «سگی بدون قلاده» رفتار می‌کند.

ادعاهای مَنیگالت نیومن  روز جمعه در روزنامه گاردین منتشر شد که یک کپی از خاطرات او محسوب می‌شود. او همچنین تاکید می‌کند که از ترامپ شنیده که الفاظی را در مورد جورج کانوِی همسر کلیان کانوِی مشاور کاخ سفید به کار برده است.

طی انتخابات سال ۲۰۱۶ نیز نوارهایی صوتی از ترامپ موجود است که از الفاظ نژادپرستانه در آن استفاده شده است. تام آرنولد هم ادعا می‌کند که در سری جدید برنامه «وایس‌لند» با عنوان «شکار نوارهای ترامپ» بسیاری از صحبت‌های نژادپرستانه ترامپ موجود است لیکن اینکه آیا او واقعا به آنها دسترسی دارد یا خیر دقیقا مشخص نیست.

مَنیگالت نیومن از ابتدای شروع به کار ترامپ، تا اوایل امسال به عنوان دستیار رئیس‌جمهور کار کرده است.

«دیلی بیست» گزارش کرده که منیگالت نیومن اسراری ضبط شده از مکالماتش با ترامپ در اختیار دارد. او در برنامه «میت د پرس»(دیدار با رسانه) در روز یکشنبه حضور خواهد یافت. کتاب او با عنوان «بدون تعادل روحی: حساب کاربری شخصی کاخ سفیدِ ترامپ» سه‌شنبه همین هفته منتشر خواهد شد.

بنابر مطلب منتشر شده در روزنامه واشنگتن پست، مَنیگالت همچنین در کتابش نوشته که پس از اخراجش از کاخ سفید، کمپین ترامپ به او شغلی پیشنهاد کرده‌اند که در آن او می‌بایست در توافقی پنهانی ضمن تصدی شغل تعهد کند که در مورد دونالد ترامپ، خانواده‌اش، مایک پنس معاون و خانواده‌اش کاملا سکوت اختیار کند و لب به سخن نگشاید.

جاش داوسی از واشنگتن‌پست نوشته که او به برخی مکالماتی که مَنیگالت ادعا می‌کند گوش داده و با آن بخش‌های گزیده کتاب مطابقت می‌کند.
برچسب ها: تدبیر24 ، ترامپ
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها