هدف داعش تقابل اسلام- مسیحی در جهان است هانی زاده

هدف داعش تقابل اسلام- مسیحی در جهان است

انفجارهای متوالی دیروز در سریلانکا مرحله جدیدی از انتقال گروهک‌های تروریستی به شرق آسیا تلقی می‌شود.
سیل و اخلاق سیاسی هاشم زاده هریسی

سیل و اخلاق سیاسی

سیل اخیر از جهاتی واقعا تلخ و تاسف آور بود؛ چرا که عده‌ای از هموطنان و مردم خوب کشور خانه و زندگی خود را از دست دادند و به نوعی از هستی ساقط شدند
سه‌شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 23
کد خبر: ۱۱۳۲۴۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
بسیاری از معلمانی كه به دبستان معرفی می‌شوند خودشان اذعان دارند كه نمی‌توانند در دوره ابتدایی تدریس كنند. حال در این بین معلم، آموزش و پرورش و یا دانش‌آموز آسیب خواهند دید؟ به طور قطع و یقین نخستین نفراتی كه آسیب این جا به جایی را خواهند دید، دانش‌آموزان هستند

تدبیر24»ساماندهی نیروی انسانی چند سالی است که بدنه آموزش و پرورش را تحت تأثیر قرار داده است و به عنوان پاشنه آشیل این وزارتخانه از آن یاد می‌شود.

نیروی انسانی اصلی‌ترین مهره‌های آموزش و پرورش هستند که این سازمان عظیم و طویل را در هر شرایطی می‌تواند دچار تغییرات و دگرگونی ‌هایی کند.

سوالاتی پیرامون انتقال معلمان از دبیرستان به دبستان

-آیا نیروهایی که به دبستان منتقل می‌شوند امکان و شرایط تدریس در دوره ابتدایی را دارند؟

-آیا نیروهایی منتقل شده توان کافی برای تدریس در دبستان را دارا هستند؟

-آیا از لحاظ روحی و روانی معلمانی که تاکنون در دبیرستان مشغول تحصیل بودند می‌توانند به دانش‌آموزان ابتدایی آموزش دهند؟

بسیاری از معلمانی که به دبستان معرفی می‌شوند خودشان اذعان دارند که نمی‌توانند در دوره ابتدایی تدریس کنند. حال در این بین معلم، آموزش و پرورش و یا دانش‌آموز آسیب خواهند دید؟ به طور قطع و یقین نخستین نفراتی که آسیب این جا به جایی را خواهند دید، دانش‌آموزان هستند

یکی از عوامل نارضایتی فرهنگیان زحمتکش ابتدایی در شهرستان چرام در سال‌های اخیر و بویژه در سال تحصیلی پیش رو ورود همکاران فرهنگی شاغل در مقطع متوسطه اول و دوم به سازماندهی مقطع ابتدایی می باشد.

این فرهنگیان با مضا شکوائیه ای خطاب به مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام که عینا انتشار می یابد چنین نگاشتند.

مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان چرام

احتراما به استحضار می رساند که ما همکاران فرهنگی شاغل در مقطع ابتدایی نسبت به ورود همکاران فرهنگی شاغل در مقاطع متوسطه اول و دوم در سازماندهی و پست بندی مقطع ابتدایی این شهرستان اعتراض داریم.

در صورت نیاز و به کارگیری این نیروها تقاضا داریم که این همکاران بعداز سازماندهی همکاران مقطع ابتدایی، پست بندی و سازماندهی شوند تا هیچگونه حقی از همکاران ابتدایی ضایع نشود و عدالت آموزشی و پرورشی برقرار گردد و خواهشمند است همکاری مساعدت و اقدامات قانونی لازم را در این زمینه مبذول فرمائید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها