فرار ترامپ به عقب شمس اردکانی

فرار ترامپ به عقب

راضی نگهداشتن تولید‌کنندگان نفت در امریکا هم از نظر افزایش تولید و هم بالانگه‌داشتن قیمت جهانی نفت با وجود وعده به مردم امریکا که نفت ارزان خواهد شد.
بالاتر از جنایت خرمشاهی

بالاتر از جنایت

این روز‌ها طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است و ظاهراً کلیات این طرح نیز تصویب شده است.
پنجشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 23
کد خبر: ۱۱۳۲۶۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: آب منطقه‌ای در مورد عمل نکردن به تعهد خود پاسخگو باشد.

تدبیر24»حبیب‌الله خجسته‌پوردر جلسه شورای آموزش و پرورش استان ضمن عرض تسلیت شهادت امام محمد تقی (ع) اظهار کرد: مدرسه روستای گوشه به زیر آب سد مروک رفت که قرار بود شرکت آب منطقه‌ای اقدام به ساخت مدرسه‌ای دیگر در این روستا کند، اما تا به حال کار خاصی انجام نداده است.

وی اضافه کرد: در جلسه امروز نیز مدیرعامل این شرکت حضور نیافته و این نشان دهنده این است که حرفی برای گفتن نداشته و قطعاً امروز وی احضار شده و باید پاسخگو باشد.

خجسته‌پور بیان کرد: مدیری که توانایی عمل به قول خود را ندارد نباید ابتدا حرفی بزند وگرنه باید پاسخگو باشد. قطعاً برخورد لازم با وی خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان درخصوص تغییر کاربری بخشی از فضا‌های آموزشی گفت: این موارد باید مورد بررسی قرار گیرند که در مورد تغییر کاربری فضا‌های بیرانشهر برای اینکه بخشی از ساختمان‌ها است از قانون مستفاد نمی‌شود.

وی در رابطه با تأسیس مدرسه شبانه‌روزی برای بروجرد و بیرانشهر بیان کرد: قبل از هر اقدامی باید مدارس شبانه‌روزی موجود را بررسی کنیم چراکه به نظر می‌رسد استقبال اولیا از این مدارس کمتر شده و با حداقل دانش‌آموز فعالیت می‌کنند.

خجسته‌پور با بیان اینکه باید به دنبال بهره‌وری باشیم، افزود: رویکرد ما باید تعطیلی مدارس با زیر نورم دانش‌آموز و جایگزینی آن با مدارس شبانه‌روزی باشد نه اینکه هر دو را داشته باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان کانون فرهنگ و ادب خرم‌آباد را فضایی نوستالژی عنوان کرد و ادامه داد: باید بتوانیم این اثر تاریخی را حفظ، احیا و مورد استفاده قرار دهیم.

وی اضافه کرد: در این راستا طرح توسعه آن را تحت عنوان کانون فرهنگی، تربیتی و ادب باید پیگیری کنیم.

خجسته‌پور با اشاره به الحاقات این ساختمان بیان کرد: قرار است سالن اوراق تصحیح دبیرستان حضرت مریم، مدرسه شهید رجایی و سالن ورزشی حضرت معصومیه به این کانون ملحق شوند که امروز کلیت کار را با قید اینکه در ناحیه یک خرم‌آباد هنرستان و سالن ورزشی دخترانه دیگری ایجاد شود تصویب می‌کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان به نتایج کنکور سراسری نیز اشاره کرد و گفت: متأسفانه نگرانی‌هایی در این رابطه به وجود آمده که در دستورکار و بررسی استان است تا بتوانیم از جایگاه فعلی ارتقاء پیدا کنیم.

برچسب ها: تدبیر24 ، آب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها