بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 04
کد خبر: ۱۱۳۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
زنی به دلیل این که شوهرش به او خیانت کرد او را از مردانگی ساقط کرد.
تدبیر24»زنی که در سنت لوئیس ایالت میسوری آمریکا شوهرش را اخته کرده بود، دستگیر شد.

این زن ۴۳ ساله ، توسط اداره پلیس سنت لوئیس بازداشت شد .این زن مدعی شد که می خواست انتقام خیانت شوهرش را بگیرد .

در طی بازجویی ها، کریستینا پالمر اندرسون اعتراف کرد که او جنایتی را که مرتکب شده بود را از قبل برنامه ریزی کرده بود.

او به پلیس گفته که او ساعات زیادی را در هفته ی پیش صرف کرده بود تا دندان های خود را با سوهان ناخن بسابد و تیز کند تا راحت تر اندام جنسی شوهرش را کنده و شوهرش را اخته کند.

او در نهایت طرح خود را صبح امروز به عمل رسانده است . او در موقعیت خاص دست و پای شوهرش را با طناب به پایه های تخت خواب بسته و دست به اقدام وحشتناک زد.

در حالی که مرد نگون بخت به شدت درحال خونریزی بود،این زن به اتاق دیگری رفته و به راحتی روی صندلی نشست و مشغول کشیدن مواد مخدر شد.

قربانی، ۴۷ ساله جان موریس اندرسون، پس از دقایقی دست و پای خود را قبل از اینکه از هوش برود باز کرد و با اورژانس تماس گرفت.

پلیس و امدادگران چند دقیقه بعد وارد شدند و به سرعت خانم اندرسون را دستگیر کردند و شوهرش را به بیمارستان دانشگاه سنت لوئیس منتقل کردند.

هنگامی که افسران در اتاق خواب این زوج وارد شدند ،قربانی برهنه و بیهوش بود و سر تا پایش پوشیده از خون شده بود، جان بلیمار رئیس پلیس به خبرنگاران گفت: متهم با لباس پر از خون روی نیمکت نشسته بود و با خیال راحت کریستال می کشید.

این زن با مشاهده ی پلیس بلافاصله به اخته کردن شوهرش اعتراف کرد.

رئیس پلیس سنت لوئیس شهرستان،این جرم و جنایت را به عنوان یکی از وحشتناک ترین جنایت ها در زندگی حرفه ای اش توصیف کرد.

کریستینا اندرسون در حال حاضر با اتهام درجه اول حمله داخلی و تلاش به قتل نفس و همچنین در اختیار داشتن مواد مخدر و متعلقات مواد مخدر روبرو است. با این حال، او را مجبور به انجام یک ارزیابی کامل روانی قبل از محاکمه اش کرده اند.

شوهر او در کمای مصنوعی قرار داده شده و در یک وضعیت بحرانی باقی مانده است. وی برای حداقل یک هفته در بیمارستان بستری است، اما آسیب وارده به وی دائمی است.

برچسب ها: تدبیر24 ، زن خشمگین
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها