تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 17
کد خبر: ۱۱۳۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
این روزها در فضای مجازی فیلم کوتاهی از سخنان یک خطیب خوش‌نام، خوش سابقه و نام آشنا دست به دست می‌شود که خلاصه آن، زیر صفر نشان دادن نمره کارنامه نظام جمهوری اسلامی است
تدبیر24»این روزها در فضای مجازی فیلم کوتاهی از سخنان یک خطیب خوش‌نام، خوش سابقه و نام آشنا دست به دست می‌شود که خلاصه آن، زیر صفر نشان دادن نمره کارنامه نظام جمهوری اسلامی است.

دیدن این فیلم و شنیدن این سخنان، هر انسان با انصاف و مطلعی را به تعجب وامی‌دارد. اگر شرایط امروز جامعه ما قابل قبول نیست، این شرایط بحرانی نباید ما را وادار به نادیده گرفتن آن همه خدمات نظام جمهوری اسلامی به این ملت و این کشور کند. اگر فقط خدمات بزرگ امام خمینی در منقرض ساختن رژیم وابسته و منحط شاهنشاهی، باز گرداندن استقلال به ایران و دادن روحیه اعتماد به نفس به مردم را در نظر بگیرید، باید اعتراف کنید که بی‌نظیرترین کارنامه را این روحانی بزرگ در تاریخ این کشور برجا گذاشته است.

چگونه می‌توانید اصل تاسیس نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام مردمی، نقش مردم در تعیین سرنوشت خود با حضور در انتخابات، مقابله موفق با تهاجم نظامی قدرت‌های شرق و غرب و ارتجاع عرب با ابزار قرار دادن حزب بعث عراق، تامین زیرساخت‌های کشور در بدترین شرایط تحریم و فشارهای گوناگون قدرت‌های سلطه گر، ساختن آن همه راه و پالایشگاه و نیروگاه و سد و مترو، آن همه پیشرفت در پزشکی، صنایع، صنایع دفاعی، نانو، فعالیت‌های هسته‌ای و هزاران خدمت دیگر را که در سخت‌ترین شرایط محاصره اقتصادی در این کشورصورت گرفت نادیده گرفت و به گونه‌ای سخن بگویید که گویی هیچ کاری در این کشور در دوران 40 ساله بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نشده است؟!

شما اگر فقط از دست دادن بحرین در زمان محمدرضا شاه به دستور انگلیس را که سرشار از نفت و گاز و مروارید است و از نظر موقعیت سوق الجیشی برای ایران اهمیت زیادی داشت در کارنامه رژیم پهلوی در نظر بگیرید و آن را با حفاظت از وجب به وجب خاک ایران توسط نظام جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس مقایسه کنید به این نتیجه روشن خواهید رسید که این نظام کارنامه‌ای درخشان و سراسر افتخار دارد. سلسله‌های شاهی قبل از پهلوی نیز در کارنامه خود، غیر از جدا کردن بخش‌های وسیعی از خاک ایران و باز کردن پای استعمارگران به این کشور چیز دیگری ندارند.

امروز اگر سازمان‌های جاسوسی سیا و موساد با همراهی منافقین و سلطنت طلب‌های نیمه جان به کمک دلارهای نفتی آل‌سعود تلاش می‌کنند با تبلیغات بی‌سابقه خود چهره پرننگ و خیانت رضا شاه و پسرش را رنگ‌آمیزی کنند و آن‌ها را با چهره‌ای دروغین به نسل جدید که از جنایات این پدر و پسر و ظلم‌هایی که به ملت ایران و دین و فرهنگ این مردم کردند بی‌خبرند معرفی کنند، چرا ما با منفی‌بافی‌ها و انکار خدمات درخشان نظام جمهوری اسلامی با آن‌ها همراهی می‌کنیم؟

هر قدر می‌خواهید انتقاد منصفانه و سازنده بکنید ولی با نادیده گرفتن کارنامه درخشان نظام جمهوری اسلامی، با دشمنان این ملت و این نظام همراهی نکنید. شرایط سخت امروز هم خواهد گذشت و کسانی در فردای روشن این سرزمین رو سفید خواهند بود که هوشمندانه سخن بگویند و آگاهانه یا ناآگاهانه در زمین دشمن بازی نکنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها